Spektaklis MĖLYNA ROŽĖ (STIKLINIS ŽVĖRYNAS)/ Синяя  роза (Стеклянный зверинец)

Spektaklis MĖLYNA ROŽĖ (STIKLINIS ŽVĖRYNAS)/ Синяя роза (Стеклянный зверинец)

Spektaklis «MĖLYNA ROŽĖ » («STIKLINIS ŽVĖRYNAS»)

Dėl daugybės prašymų pirmą kartą  Lietuvoje, spektaklis režisieriaus A.MARINO ,, Mėlynoji rožė “( siniaja roza ) pagal XX a. Dramaturgijos klasiko amerikiečio Tenessee Williamso pjesę „Stiklinis žvėrynas“(stekliannyj zverinec ) – drama ne tik apie svajonių  ir realybės konfliktą, bet ir apie žmogaus kompleksus, kurie trukdo gyventi.

Balandžio 3 d. Vilniaus kongresų rūmuose,  Balandžio 4 d Klaipėdos Žvėjų rūmuose.

Pagrindiniame vaidmenyje: KIRILL SAFONOV, nusipelniusi Rusijos aktorė Olga Ostroumova, teatro ir kino aktorė Olga Arntgolc, aktorius Anatolij Smiranin.

«Mėlyna rožė» – tai spektaklis – prisiminimas, arba, tiksliau, pagrindinio herojaus Tomo (Kirill Safonov) išpažintis. Tai aistringa, bekompromisinė poeto išpažintis, kuris yra priverstas dirbti batų parduotuvės sandėlyje. Jo gyvenimas atsiremia į neįveikiama dilemą – bėgti iš namų ir realizuoti savo talentą arba ir toliau dėlioti batus į dėžes, kad galėtų uždirbti nors ir mažai, bet pakankamai pinigų šeimos pragyvenimui.

Šis pasirinkimas yra sudėtingesnis dar ir todėl, kad jo vyresnė sesuo Lora (Olga Arntgolc), kuri kasdieniame paviršutiniškame supratime atrodo kaip negalinti išgyventi „luošė“, o iš tikrųjų turi tokį vidinį grožį, dėl kurio tikriausiai vertėtų gyventi. Būtent su šituo susiduria ir kitas pjesės herojus – lankytojas Džimas (Anatolij Smiranin) – pakankamai paprastas ir gerai suplanavęs savo ateitį jaunuolis.

Išskirtinę, jeigu ne pagrindinę, vietą šioje šeimoje užima Tomo ir Loros motinos Amandos  (Olga Ostroumova) tragikomiškas įvaizdis. Ji, kaip niekas kitas, galėtų kartoti žinomą aforizmą „Viskas pasaulyje galėtų būti kitaip, bet turėtų tokią pačią reikšmę…“.

Inscenizavimo autorius ir režisierius – nusipelnęs Rusijos artistas Aleksandr Marin.

Pradžia  19.00- 21.20 , Su pertrauka 20 min.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU