Spektaklis misterija „Alter Ego“

Spektaklis misterija „Alter Ego“

 

Dėmesio! Gruodžio 3 d. spektaklis misterija „Alter Ego“ atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gruodžio  27 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: [email protected]

Atšauktas 2021 m. vasario 20 d. 16:00 val. spektaklis misterija „Alter Ego“. Bilietus galite grąžinti iki 2021 m. kovo 13 d. kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Ater Ego

 

Režisierė: Šviesa ŠULC

 

Kostiumų dailininkė: Zita GUSTIENĖ

 

Trukmė: 1 val

 

Spektaklis misterija

 

VAIDINA:

 

Šviesa ŠULC

Artūras BARDZILAUSKAS

Oleg DLUGOVSKIJ

Božena BUROKIENĖ

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Zita BANELIENĖ

Kristina GRŪŠELIONYTĖ

 

 

Alter Ego – tai „kitas aš“, mūsų geroji pusė, sąžinė, vedlys. Jis pasirodo angelo pavidalu ir kreipiasi į žiūrovus išmintingais žodžiais, nuolat pabrėždamas, kad baisiausia – „…kai turim akis, bet nematom, turim ausis, bet negirdim“. Spektaklis prasideda atgijusiu P. Breigelio paveikslu „Aklieji“ (1586 m.), kuomet į virvę įsikibę neregiai pradeda savo kelionę. Kartu su jais žiūrovai pasiners į Žmogaus Dramblio, iš tiesų gyvenusio asmens – Džono Meriko (g. 1862), išgyventus jausmus. Jis patyrė žmonių abejingumą, o kartu ir gailestingumą. Spektaklio personažai pamažu išsivaduoja iš dvasinio mankurtizmo, atranda savo pašaukimą, kelią ir tikslą. Pasaulis vėl nuostabus, stebuklingas ir šventas kaip baigiamasis „gyvasis paveikslas“ – M. K. Čiurlionio „Karalių pasaka“.

 

VIETA: Naujasis teatras, A. Jakšto g. 9 PIETINIS ĮĖJIMAS, Kamerinė salė.

 

Bilietus į šį renginį galite įsigyti visose Tiketa platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose A. Jakšto 9-130 (pietinis įėjimas) ir likus 1 val. iki spektaklio pradžios teatro fojė.

 

Bilietų rezervacija tel. +370 679 08208 arba [email protected]

DAUGIAU