Spragtukas – su Europos baleto solistais | Vilnius

Spragtukas – su Europos baleto solistais | Vilnius

Spragtukas – su Europos baleto solistais
 
Pasaulinio garso kompanija „WORLDSTARS“, spektaklių organizatorė su šokėjais iš Paryžiaus operos, „La Scala“, Londono karališkojo baleto ir kitų trupių, kurie užkariavo tūkstančių žiūrovų širdis visame pasaulyje, kviečia į legendinį baletą „Spragtukas“ su solistais iš žymiausių Europos teatrų.
Apie baletą
 
Spektaklis „Spragtukas“ – tai pasaka, kurioje susipina kelios temos: linksma kalėdinė nuotaika, paslaptingumas ir mistika, ir visa tai labai būdinga Hofmano kūrybai. Žiūrovams – vaikams ir suaugusiesiems – šis baleto spektaklis tapo išties jaudinančia ir kerinčia Naujųjų metų šventės dalimi, nes, galima sakyti, nė viena Kalėdų ir Naujųjų metų šventė neapsieina be nuostabių ir gyvenimiškai išmintingų šios pasakos personažų.
Kompanija „WORLDSTARS“
 
Kompanijos „WORLDSTARS“ pasirodymuose dalyvauja Paryžiaus operos, La Scala, Londono Karališkojo baleto, Čekijos nacionalinio baleto, Barselonos baleto, Bordo nacionalinio baleto, Danijos Karališkojo baleto ir kitų teatrų baleto solistai ir menininkai. Šiandien „WORLDSTARS“ projektai vyksta Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje ir JAE, suteikdami žiūrovams galimybę stebėti aukščiausios klasės baletą, kuris jaudina ir įkvepia. Kompanijos repertuare baletas „Gulbių ežeras“ užima ypatingą vietą. Pagrindinė „WORLDSTARS“ užduotis – išsaugoti klasikinio baleto paveldą.
 
Olga Azizova – bendrovės „WORLDSTARS“ valdybos narė, gastrolių organizatorė:
 
„Aš didžiuojuosi, kad jau 13 metų kompanija „WORLDSTARS“ įgyvendina grandiozinius baleto projektus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje ir JAE. Per šiuos metus mūsų bendrovės organizuoti pasaulio baleto žvaigždžių gala koncertai ir baleto spektakliai pakerėjo tūkstančių žiūrovų širdis ir suteikė galimybę pamatyti, koks kerintis ir žavingas gali būti baletas. Džiaugiuosi, kad 2025 m. pradėsime labai įspūdingu spektakliu – legendiniu P. Čaikovskio baletu „Spragtukas“, kuriame išvysite visų pamėgtus personažus – Mariją ir princą Spragtuką, Droselmejerį, Pelių karalių ir daugelį kitų. Esu tikra, kad šis gerumo ir meilės kupinas spektaklis palies Jūsų širdį, tad visiems laikams liks malonūs prisiminimai apie tą dieną! Man labai svarbu, kad spektaklis kurtų šventinę nuotaiką ir skatintų tikėti gėriu, įkvėptų geriems darbams ir teiktų šviesių minčių. Apsilankykite balete „Spragtukas“ ir, po spektaklio išeidami iš salės puikios nuotaikos, Jūs džiaugsitės, kad Naujieji metai prasidėjo džiaugsmo ir gerumo aplinkoje!“
 
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: yra, 30min
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-5
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU