„Sprinto Diena. Pripučiama trasa“

„Sprinto Diena. Pripučiama trasa“

„Sprinto Diena. Pripučiama trasa“ – tai trumpas, azartiškas, judėjimą ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantis renginys. Jo dalyviai Vilniaus „Index Hall“ salėje turės įveikti 54 metrų ilgio pripučiamą kliūčių ruožą suaugusiems. Jo užimamas plotas – 290 kvadratinių metrų.

Varžybos „Sprinto Diena. Pripučiama trasa“ yra orientuotos į įmonių komandas, tačiau jose gali dalyvauti ir visi norintys, į komandas susibūrę pilnamečiai asmenys.

Komandą sudaro keturi asmenys nepriklausomai nuo jų amžiaus skirtumo, lyties, fizinio pasirengimo ar kitų savybių. Komandos gali būti tiek vienalytės, tiek mišrios.

Varžybų dalyviai rungiasi dėl greičiausiųjų vardo. Kiekvienos komandos pripučiamos trasos įveikimo laikai fiksuojami elektronine laiko matavimo sistema ir reitinguojami. Varžybų išskirtinumas – visi keturi komandos nariai turi startuoti ir finišo liniją kirsti kartu. Pasibaigus varžyboms išaiškinami nugalėtojai ir prizininkai bendroje ir įmonių grupėse.

Renginyje galės dalyvauti ribotas komandų skaičius, todėl norintys dalyvauti varžybose turi registruotis iš anksto interneto svetainėje www.sprintodiena.lt.

DAUGIAU