SPROGIMAS

SPROGIMAS

Septynios degios ir sprogstančios medžiagos – Ray Kajioka, Kabovsky, Loranas Vaitkus, Billy Kristal, Kill My Disco, LSAR, ZPM – spalio 20 d. sukels milžinišką muzikinį sprogimą Kauno „Fluxus Ministerijoje” (Jonavos g.3).

Jau septyniolika metų savo pasirodymus rengiantis vokiečių techno muzikos prodiuseris bei DJ Ray Kajioka sugrįžta į Lietuvą. „Fluxus Ministerijos” scenoje pasirodysiantis atlikėjas yra gerai žinomas dėl bendradarbiavimo su „Kanzleramt Music”, „Rotation Records”, „MakTub”, „Müller Records” bei paruoštų remiksų tokiems atlikėjams kaip Dave Clarke, Pawas, Joel Mull ir Beroshima. Ray Kajioka muzikoje atsispindi šiuolaikinio Techno-NuHouse muzikos elementai, tačiau atlikėjo unikalumas ir muzikinės interpretacijos yra lengvai atpažįstamos gerbėjams nuo Belgijos iki Japonijos.

Iš Vokietijos atvykstantis DJ Kabovsky savo muzikinę karjerą pradėjo būdamas vos 13 metų amžiaus mokyklos diskotekoje. Atlikėjo aistrą elektroninei muzikai pastebėję draugai kviesdavo vaikiną koncertuoti vakarėlių metu, o vėliau prisijungęs prie „Smaragdmusik” vaikinų kolektyvo, Kabovsky tapo gerai žinomu DJ gimtojo miesto klubuose. Po keleto metų atlikėjas nėrė į platesnius muzikos vandenis ir išvykęs į Berlyną prisijungė prie „Global Village” komandos.

„Fluxus Ministerijoje” lankysis šokių muzikos mėgėjams gerai žinomas DJ bei radijo laidų vedėjas Loranas Vaitkus. Scenoje taip pat pasirodys „12 inčų po žeme” atstovaujantys Billy Kristal ir Kill My Disco. 2011 metais duetas buvo išrinktas į TOP5 geriausių DJ/atlikėjų kategoriją „DJ SCENE BEST” rinkimuose. Vakaro metu savo muzika dalinsis ir „Minimal.lt” komandos narys LSAR bei ZPM iš „Woodens Sounds”.

 

 

DAUGIAU