Stiliaus ekspertė

Stiliaus ekspertė

Kas ryta atsidarius spintą susidurdavau su ta pačia problema: reikia apsirengti stilingai, bet tuo pačiu ir patogiai. Norisi jaustis patraukliai, kartu pasitikėti savimi ir savo išvaizda.

Sijoną turiu tobulą, bet jau mėnuo, kaip nerandu jam palaidinės! Spinta pilna drabužių, tačiau nėra kuo apsirengti! O dar batus priderinti… ir atrodo, kad šitos kelnės mane storina! Ir vėl teks rengtis tą patį derinuką…

Perskaičiau toną literatūros, kuri iš pažiūros atrodo gerai, bet grįžus prie spintos realybės – visiškai nepritaikoma. Galiausiai atradau “Stiliaus ekspertės” mokymus.

Prisipažinsiu, niekada negalvojau, kad derinti aprangą gali būti taip paprasta. Jaukioje aplinkoje su dar keliom bendramintėm ir asmenine stiliste Natalija Stun smagiai praleidom laiką ir tai buvo labiau nuoširdus pokalbis, negu formalūs mokymai.

Kalbėjome apie tokius dalykus kaip:

●     Kur rasti ir kaip naudotis mados tendencijomis? Kur semtis idėjų savo individualaus stiliaus kūrimui?

●     Kaip ir kodėl naudinga atrasti savo stilių?

●     Kokios drabužių spalvos tinka MAN? Kaip jas derinti?

●     Kaip parduotuvėje rasti spalvas, tekstūras ir raštus, kurie padaro mane gražia?!

●     Kokie drabužių kirpimai tinka MAN? Kaip jų pagalba pabrėžti savo privalumus ir užmaskuoti trūkumus?

●     Garderobo revizija. Kodėl ir kurį seną šlamštą reikia išmesti?

●     Apsipirkimas be streso arba kaip begalinius norus suderinti su ribotu biudžetu!

Visa tai lengvai išmokstama! Ir tą išmokti gali kiekviena moteris. Pats laikas rengtis gražiau ir jaustis geriau!

250 litų kuriuos išleisite mokymams sugrįš su kaupu per pirmą apsipirkimą, kurio metu nenusipirksite to sijono, kuris tik rinks dulkes spintoje ir grauš sąžinę spalva, kuri jums visiškai netinka. Maža to jis nedera su nė vienu kitu rūbu jūsų spintoje!

O geriausia, tai kad mokymų metu gausite atmintinę, kuri padaryta specialiai Jums ir neleis pamiršti viso to gėrio kurį išmokote.

 

Artimiausi “Stiliaus ekspertės” mokymai bus lapkričio 13 d. (teorinė dalis) 2 val., lapkričio 21 d. – praktinė dalis 1 val. Paskubėk! Užsiregistruok DABAR parašydama laiškelį su vardu ir telefono numeriu į [email protected] ir išmok atskleisti savo tikrąjį grožį!

 

DAUGIAU