Stovykla moterims Moteris ir jos galios

Stovykla moterims Moteris ir jos galios

Rugsėjo pirmąjį savaitgalį (rugsėjo 5, 6, 7 dienomis)
vyks patyriminė stovykla moterims „Moteris ir jos galios”.

Nuo penktadienio iki sekmadienio žadinsime savyje Tikrąjį Moteriškumą,
ieškosime moteriškų galių savyje, kurios keičia Pasaulį, atnaujinsime savo

energetinę sistemą ir pasikrausime nauja energija –
vyks įvairios praktinės meditacijos ir vizualizacijos…
Vyks paskaitos, praktikumai, diskusijos, kūrybiškas pasivaikščiojimas mišku ir dailės terapijos užsiėmimai. Dailės terapijos metodų pagalba pažiūrėsime į savo moteriškumą nauju aspektu, atrasime savo jaunystės ir neišsenkančio žavesio šaltinį. Atgaivinsime moterišką žavesį, moteriškumą, keisime/transformuosime turimas, bet mums nepatinkančias mąstymo ir jausmų schemas.

Dailės terapijos metodų taikymas padeda išsakyti tai kas netelpa žodžiuose. Kartais mūsų išgyvenami jausmai yra per daug sudėtingi, kad galėtume juos patys suprantamai sau įvardinti. Sunku apie tai kalbėti. Tuomet į pagalbą gali ateiti piešimas… Piešdamas žmogus patiria katarsį – dvasinį ir jausmų apsivalymą. Jo metu piešinio autorius turi galimybę išsivaduoti iš jį kankinančių emocijų, jausmų, prisiminimų ar nuoskaudų.

Saviraiška, pokalbis su savimi, meditacija, atvirumas sau, intuicijos puoselėjimas, buvimas gamtoje – visa tai žmogui suteikia nepaprastą galią, kurios vardas Meilė.
Meilė sau, Meilė artimui, Meilė Gyvenimui, Meilė Kūrėjui, Dievui, Visatai. Ir visa tai vyksta mokantis bendrauti, būnant tyloje su savimi, mokantis žaisti, matyti, suvokti, įvardinti ir pajausti…

Stovykla vyks ramioje gyvenvietėje – modernioje Pilaitėje, kuri stovi Pašulių kaime, 30 km nuo Kauno, miškų apsuptyje, gražiai sutvarkytoje 2 ha aptvertoje teritorijoje. Atstumas nuo Kauno iki sodybos – 34 km, atstumas nuo Vilniaus iki sodybos – 89 km. Susitiksime penktadienį (rugsėjo 5 d., 16 val.), stovykla vyks iki pat sekmadienio (rugsėjo 7 d., 18 val.) vakaro.

STOVYKLOS KAINA: 360 Lt (įskaičiuotas pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), visa stovyklos programa, apgyvendinimas ir visos reikiamos užsiėmimams priemonės). 

Registruojantis į stovyklą pageidautinas 100 Lt avansinis mokėjimas.
Dalyvių skaičius – ribotas! Pageidaujantiems bus išduodami dalyvių pažymėjimai.

REGISTRACIJA į renginius vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 8 684 44109 (Dainora) arba 8 604 20485 (Asta)

Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/1427980657490448

DAUGIAU