Stovykla moterims „Renkuosi būti laiminga”

Stovykla moterims „Renkuosi būti laiminga”

Brangios moterys,
Grožis yra gyvenimas, kai nusimeta šydą nuo savo švento veido.
Bet gyvenimas – jūs, ir jūs – šydas.
Grožis – tai amžinybė, žvelgianti į save veidrodyje.
Tačiau jūs amžinybė, jūs ir veidrodis. (K. Gibran)

Šiuolaikiniame pasaulyje mes vartojame viską ir ypač vieni kitus. Moteris tampa savotišku pusfabrikačiu, pritaikomu bet kam ir bet kada.Taip mes siekiame laimės. O kaskart nusivylusios, imame stengtis dar labiau. Gal jau gana? Laikas tapti lamingomis! Milijonai moterų įsitikino, jog laimės nėra įvairiose gudriai paruoštose pakuotėse, įvaizdžiuose, klaidingose rolėse. Gyvenimo nepergudrausime. Laimė ateina pas tuos, kurie nustoja klaidžioti iliuzijų labirintuose ir atsigręžia į ją veidu. Sužinokite amžiną moters gyvenimo instrukciją – kaip kasdien gyventi gyvą, o ne lūkesčių pripildytą gyvenimą?

Vedinių žinių ir praktikų dėka stovykloje leisimės į visiškai naują, atradimų kupiną savo gyvenimo kelionę. Sužinosite, kaip naudotis amžinais, nesenstančiais, nieko nekainuojančiais laimės kūrimo instrumentais bei imsite rašyti savo asmeninės legendos „Aš – laiminga moteris…“ įžangą. Juk moterimi tampama kiekvieną dieną, mintis po minties, suvokimas po suvokimo, žodis po žodžio, veiksmas po veiksmo. Pasiryžti tam nuostabių bendraminčių rate kur kas paprasčiau! Trys dienos kupinos moteriškumo – pakankamai, kad pajaustumėte jį savyje, atjaunėtumėt ir įsikvėptumėt keisti savo gyvenimą į gera.

Būkite laiminga visada! Nepriklausomai nuo metų laiko, nuotaikos, pokyčių veidrodyje ar gyvenime, visuomet skleiskite grožį, meilę ir harmoniją. Tai pirmoji laimės gairė, kaip pradėti šį pavasarį kitaip – puoselėjant savyje tai, kas amžina. Atraskite tai, ir viskas ims keistis lyg ištarus burtažodį. O jis, laimei, tikrai egzistuoja!

Iškart po to, kai sumerksite Kovo 8- osios proga gautas gėles, leiskitės į savęs atradimo žygį – tris dienas truksiančią stovyklą „Renkuosi būti laiminga“. Laikas nuvalyti dulkes nuo moteriškumo savyje!

Lektoriai: psichologas, bhakti jogas Anantara das ir gydytoja Asta Keturkienė
Koncertuos: Edgaras Lubys, Ieva Zasimauskaitė, Jugala Prema

Vieta: 3 žvaigždučių viešbutis „Smiltynės sodyba“, Panevėžys

Laikas: kovo 13 – 15 dienos

Kaina: 119 eurai (5-6+ – viečiai kambariai) 134 eurai (3-4 – viečiai kambariai)

Į kainą įskaičiuoti užsiėmimai, kultūrinė dalis, pirtis, maitinimas, nakvynė.

Jagjos (Ugnies apvalomojo ritualo) ceremonijos kaina – auka

Būtina registracija! Vietų skaičius ribotas.

Kontaktai: neringa@dvaraka.lt
861550745
Daugiau informacijos: www.dvaraka.lt ir www.anantara.lt
Padovanokite vieną pavasario savaitgalį SAU!

DAUGIAU