Stovykla šeimai: MĄSTAU – JAUČIU – KURIU

Stovykla šeimai: MĄSTAU – JAUČIU – KURIU

2015 m. rugpjūčio 16 – 21 d.    

Stovyklos programos veikla – akcentuojanti kūrybinę saviraišką, asmenybės augimą, tarpusavio santykių gerinimą – yra tinkama ir mažiems vaikams, ir paaugliams, ir suaugusiems. Mums svarbi visa šeima!
Stovyklos metu plėsime savo asmenybės suvokimo ribas, gilinsime žinias vaikų auklėjimo srityje, gerinsime tarpusavio bendravimą ir supratimą, pajusime kūrybos džiaugsmą.
Stovyklos metu vyks įvairios kūrybinės saviraiškos, dailės ir judesio terapijos užsiėmimai, atsipalaidavimo, dėmesio susikaupimo, vaizduotės ir intuicijos lavinimo pratimai bei žaidimai, vyks paskaitos ir įvairios meditacijos, smagūs vakarai prie laužo, maudynės ežere, pirties pramogos… Visų lauks kūrybos džiaugsmas, nauji draugai ir dar gilesnis savęs pažinimas!!!

Trumpai apie stovyklą:

 • 5 dienas leisite ramiame ir jaukiame gamtos prieglobstyje – Žuvyčių kaime (atvyksime sekmadienio vakarą ir stovyklausime iki penktadienio vakaro).
 • Gyvensite šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose, tenkinančiuose įvairius šeimų poreikius. 
 • Kokybiškai ir skaniai maitinsitės tris kartus per dieną (maistas šviežias ir vegetariškas). 
 • Kūrybiškai leisite laiką – vyks kūrybinė programa ir suaugusiems, ir vaikams, ir visai šeimai – kiekviena diena bus užpildyta kūrybine saviraiškos veikla. 
 • Kiekvieną dieną vyks judesio terapijos užsiėmimai ir vaikams, ir suaugusiems. Vyks įvairios meditacijos suaugusiems – energijos pasipildymui, atsipalaidavimui ir poilsiui. 
 • Turėsite puikų laisvalaikį gamtoje (maudynės, pirtis, laužas, pasivaikščiojimas…). 
 • Kiekvieną dieną vyks vis kitos paskaitos: ir apie moters galias, ir apie santykius šeimoje, ir apie vaikų raidą bei emocinius jų poreikius, ir daug kitų temų… 
 • Pamiršite organizacinius rūpesčius – nereikės galvoti nei apie veiklos organizavimą,nei apie maisto gaminimą. Kūrybiškai leisite laiką nedidelėse grupelėse, kuriose visos pateiktos vadovų užduotys bus pritaikytos pagal vaikų amžių ir nereikalaus specialių meninių žinių ar įgūdžių. 
 • Stovyklos vadovai – kvalifikuoti savo srities specialistai.

Registracija vyksta tel.: 8 684 44109; 8 604 20485,el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Registruojantis svarbu nurodyti pageidaujančios stovyklauti šeimos dydį (kiek joje suaugusių ir kiek vaikų), nurodyti vaikų amžių bei specialiuosius jų poreikius, jei tokių yra. Taip pat – pageidavimus dėl apgyvendinimo (kelių vietų kambaryje pageidaujate gyventi).

Registracija bus patvirtinta pervedus 50% visos stovyklos sumos į VŠĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos a.s.: LT957044060007887398, įmonės kodas: 303011485.

Pastaba: daugiau informacijos apie stovyklą, t.y. stovyklos preliminarią programą ir užsiėmimų aprašus atsiųsime Jums el. paštu.

STOVYKLOS VADOVAI IR LEKTORIAI
Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus… Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė.

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Lietuvoje ir užsienyje skaito Vedų psichologija grįstas paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.
Auksė Luišaitė – daugelį metų buvusi šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turinti Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; devynerius metus koordinavusi įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuoja Pilateso metodą, o pastaruosius šešerius metus – šokio-judesio terapiją, kurios mokėsi Dr. Aleksandro Giršono programose. 2014 m. rudenį pradėjo studijuoti Integruotos kūno judesio terapijos studijas (ibmt.co.uk). Virš 12 metų praktikuoja meditaciją.
Vaidas Arvasevičius – lektorius, gyvenimologas, vedinis psichologas, šeimos santykių mokovas, Lietuvos Mokinių Neformaliojo Švietimo Centro Karjeros konsultantas, trijų vaikų tėtis, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis Vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Taip pat Jeet Kune Do Kovos Menų Studijos įkūrėjas ir instruktorius, mokęsis pas Bruce Lee mokinius Amerikoje.
Žibutė Daukšienė – pedagogė, lopšelio – darželio „Geniukų kalvė” auklėtoja, turinti 32 metų darbo patirtį ikimokyklinėje įstaigoje. Jau 10 metų giliau besidominti vaikų kūrybiškumo ugdymo galimybėmis. Žibutė taip pat yra baigusi Justino Vienožinskio dailės mokyklą, dalyvavo meno terapijos studijos programoje ,,Koros”, yra parengusi dailės užsiėmimų programą, nuolat gilina žinias dailės terapijos srityje bei plačiai domisi kūrybinių technikų bei priemonių panaudojimo galimybėmis.

Stovyklos apgyvendinimo ir maitinimo kaina:
Vienam suaugusiam žmogui: 120 Eur (įskaičiuotas apgyvendinimas, vegetarinis maitinimas tris kartus per dieną).
Vienam vaikui: 60 Eur (įskaičiuotas apgyvendinimas, vegetarinis maitinimas tris kartus per dieną).

Stovyklos programos kaina:

 • Stovyklos programos kaina dviejų asmenų šeimai: 180 Eur (įskaičiuota visa stovyklos programa ir reikiamos priemonės); 
 • Stovyklos programos kaina trijų asmenų šeimai: 260 Eur (įskaičiuota visa stovyklos programa ir reikiamos priemonės); 
 • Stovyklos programos kaina keturių asmenų šeimai: 320 Eur (įskaičiuota visa stovyklos programa ir reikiamos priemonės).

 

Stovyklos vieta: Žuvyčiai, Semeliškės, Elektrėnų raj.
www.zuvyciai.weebly.com

www.pazinimassaviraiska.lt    

DAUGIAU