STUDIJOS 2014

STUDIJOS 2014

Tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS 2014 supažindins su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Parodos dalyviai: profesinės mokyklos, kolegijos, universitetai, kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio ambasados Lietuvoje, užsienio universitetai, kolegijos, vidurinės mokyklos; neformalaus švietimo ir papildomo ugdymo įstaigos, ekspertinės švietimo organizacijos; bankai.
Parodos formatas – kūrybiška ir dinamiška erdvė, kurioje pristatomos visos mokymo paslaugos Lietuvoje, platus studijų užsienyje pasirinkimas, rengiami susitikimai, diskusijos, seminarai asmenybės ugdymo, karjeros planavimo, verslumo skatinimo ir kitomis temomis.
Parodos tikslas – padėti jauniems žmonėms priimti savarankiškus sprendimus ir lengviau apsispręsti, kokią specialybę rinktis.
Parodos STUDIJOS 2014 akcentas – renginių ciklas “Mano profesija – mano kelias”.
Parodos naujiena – STUDENTŲ DIENOS. Studentams šis renginys padės susirinkti aktualią informaciją apie aukštesnes studijų pakopas, galimybes atlikti praktiką didžiausiose Lietuvos įmonėse ir planuoti savo karjerą Lietuvoje.

Daugiau informacijos

DAUGIAU