Su šypsena Ir Autoironija

Su šypsena Ir Autoironija

Aistė Smilgevičiūtė Ir Grupė „Skylė” – Su šypsena Ir Autoironija

 

Stilius: folk/ rock

Bilieto kaina: 25Lt

Pastaraisias metais temos, kurių imdavosi grupė „Skylė” savo kūryboje, buvo ganėtinai sudėtingos ir sunkiasvorės.

„Tačiau kuo gilesni ir sudėtingesni išgyvenimai ruošiant rimtą programą, tuo labiau tai atlikus norisi atsipūsti ir nuveikti ką nors lengvai ir neįpareigojančiai”, sako kompozitorius ir grupės vedlys Rokas Radzevičius.

„Šį kartą apsižiūrėjome, kad nors koncertuose šviesių kūrinių ir netrūksta, tačiau praleidžiame linksmas dainas „kreivais” tekstais, o jų nuo gyvavimo pradžios suskaičiuoti galima nemažai. Tad išsirinkę smagiausias, repetuojame naujos krypties koncertinę programą – „linksmai ir kreivai”, pasakoja skylėnų „pilkasis kardinolas” klavišininkas Mantvydas Kodis.

Gerbėjams gerai žinoma daina apie vampyrą fermerį Ernestą, studento, sėdinčio „ant ledo”, išpažintis dainoje „Žiema”, hipiškos svajonės apie moterį be chalato iš „10 000 nuogų mėnulių”, užvedanti „Kulka Dumdum” bei pankuojantys „Ubagai”… Dar vienas, autoironiškas, grupės „Skylė” veidas, trypiančios klausytojų kojos ir plačios šypsenos – tokią viziją šį kartą siekia įgyvendinti grupė.

Geriausia data debiutuoti su šia netipiška programa muzikantams pasirodė juokų, išdaigų ir pokštų diena – balandžio pirmoji.

http://www.youtube.com/watch?v=4jBw1s735Ew

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: [email protected]
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU