Such’a’trip koncertas (nemokamai)

Such’a’trip koncertas (nemokamai)

Pavasario ir lauko suoliukų atidarymo proga BIX baras jums dovanoja nemokamą grupės Such’a’Trip koncertą.

Grupė „Such‘a‘Trip” – tai klavišininkė ir vokalistė Ieva Baranauskaitė, gitaristas Dominykas Norkūnas, bosininkė ir „back” vokalistė Indrė Gardauskaitė, būgnininkas ir „back” , o kartais ir „lead” vokalistas Mykolas Baranauskas bei grupės šilumos spindulėlis „back” vokalistė Justina Čiurlionytė. “Grupės pavadinimas – tai grupės koncepcija. Tai simbolis, įkūnijantis grupės uždavinius, siekius, o kartu ir tarpininkas – išorėje atspindintis grupės veidą, viduje formuluojantis tikslus. „Such‘a‘Trip” – tai kelionės motyvas, kurį galima sutikti, bet kokioje gyvenimo sferoje, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Mums visiems ši grupė buvo naujo etapo pradžia, simboliškai kalbant, naujos kelionės pradžia. Žinojome, kad teks dar daug ieškoti, atrasti ir patirti, tad šį procesą pavadinome būtent tokiu vardu. Grupė auga, metai eina, o pavadinimas su laiku ir patirtimi įgauna vis kitą, naują prasmę…”
“Fundamentalūs dalykai pasaulyje beveik nesikeičia per amžius, tačiau įdomu, kad milijonai žmonių tą patį mato vis kitaip. Įkvėpimas – tai pojūtis, kai užčiuopi kažką ypatingo ir nori su kitais pasidalinti savo įžvalgomis, išgyvenimais ar jausmais. Įkvepia tai, į ką sugebi pažvelgti kitomis akimis, nekasdieniškai. Menininkas turi nenustoti lavinti savo jautrumo įžvelgti diena iš dienos besikartojančiame gyvenime slypinčius Kūrinius.”
” Kurdami mažai galvojame apie klausytoją. Menas – tai toks dalykas, kurį kiekvienas žmogus jaučia ir išgyvena skirtingai, tai pernelyg asmeniška, kad galėtų būti universalu. Mes tiesiog perteikiame savą patirtį, kurdami tai, kas mums atrodo gražu.”

Grupės sudėtis:

Ieva Marija Baranauskaite: klavišai ir vokalas
Mykolas Baranauskas: mušamieji ir „back” vokalas
Dominykas Norkūnas: gitara
Indrė Gardauskaitė: bosinė gitara
Justina Čiurlionytė: „back” vokalas    

DAUGIAU