“Summer End Fest’17”

“Summer End Fest’17”

Vasara baigiasi linksmybėmis – atšvęskime visi kartu “Summer End Fest’17”! Jūsų laukia smagi nuotaika su 4-tojo “X Faktorius” sezono nugalėtoja Igle Bernotaityte bei pašėlusiais rokeriais “Only Once”, legendine grupe “Poliarizuoti stiklai” bei tikru energijos užtaisu – hip-hop’o atlikėju Pushaz su grupe. Įkaitę dalyviai galės sudalyvauti ir panardyti putų šou! Rugsėjo 1-ąją, penktadienį, gera nuotaika garantuota! Atsivesk draugus ir garsiai atsisveikink su vasara įspūdingos Chaimo Frenkelio vilos parke!

Renginio programoje:
4-tojo sezono “X Faktorius” nugalėtoja Iglė Bernotaitytė. Iglė – naujai sužibęs Lietuvos popscenos talentas, impozantiškos išvaizdos ir sodraus balso savininkė. Savarankiškai dainuoti išmokusi septyniolikmetė iš Marijampolės pakerėjo TV publiką ir tapo populiariausio šalyje realybės šou “X Faktorius” laimėtoja.
https://www.youtube.com/watch?v=hW9Ynf6RKBs
4-tojo sezono “X Faktorius” pašėlę, energingi rokeriai “Only Once”. Talentingi jaunuoliai iš Kauno nepalieka abejingų – jų pasirodymai visada užburia gera nuotaika bei Rock’n’Roll ritmu.
https://www.youtube.com/watch?v=pN78Xn0C-Ck
„Poliarizuoti Stiklai“ – tai viena iš nedaugelio Lietuvos pramoginės muzikos grupių, kuri jau trečią dešimtmetį aktyviai dalyvauja Lietuvos muzikiniame gyvenime. Tikriausiai nėra nė vieno, kuris nežinotų tokių šios grupės hitų kaip “Medžiai be lapų” arba “Poliarizuoti stiklai”. Muzikantai savo gerbėjams primins, kas yra tikras gyvas “medinis” rokas.
https://www.youtube.com/watch?v=ecMoPgUVcGc
Pushaz – hip-hop’o atlikėjas, buvęs “G&G Sindikatas” narys, sėkmingai tęsiantis solinę karjerą Jums koncertuos su gyva grupe. Jūsų laukia renginį vainikuojantis hip-hop’o pasirodymas tiek su naujais, tiek su seneseniais gerai žinomais reperio Pushaz kūriniais.
www.youtube.com/watch?v=oDZyOettZSQ

DAUGIAU