Šunų kinkinių sporto varžybos  “Mero Taurė-2015”

Šunų kinkinių sporto varžybos “Mero Taurė-2015”

Balandžio 25-26 dienomis Jadagoniuose (Kauno r.) vyks, tradicinėmis tapusios, Tarptautinės šunų kinkinių sporto varžybos Kauno Rajono Mero Taurei laimėti .
Be šeimininkų varžybose dalyvauja Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos sportininkai su savo augintiniais. Tarp jų – ne vienas Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas ar prizininkas.

Jadagoniuose, šalia Pušyno stovyklavietės , vykstančios lenktynės kartu yra ir daugiaetapių „Baltijos taurės 2015“ varžybų pirmasis etapas,
Tarptautinė šunų kinkinių sporto federacija (IFSS) Kauno rajono mero Taurės“ varžybas sutapatino su Pasaulio taurės etapu. Lietuvos šunų kinkinių sporto entuziastams tai didelis jų darbo įvertinimas.
Žiūrovai, be įprastų akiai šiaurinių veislių šunų, gali susipažinti su greičiausiais, specialiai kinkinių sportui veisiamais šunimis – Aliaskos haskiais, Norvegų metisais, greisteriais, eurodogais.
Abi dienas, po pagrindinių startų, vyks vaikų mažojo kroso su šunimis varžybėlės, kuriose galės dalyvauti ir žiūrovai. Šunis vaikams paskolins sportininkai.
„Mero taurės“ nugalėtojai išaiškinami pagal dviejų dienų rezultatus .

Žiūrovų lauks lauko kavinė ,mažieji žiūrovai taip pat neliks užmiršti .Specialiai jiems veiks aitvarų gamybos mokyklėlė ,kitos pramogos.
Renginys nemokamas , pradžia : 11 val.

DAUGIAU