Super hitų fiesta rokenrolo ritmu

Super hitų fiesta rokenrolo ritmu

Nuotaikingi 80-ųjų / 90-ųjų žinomiausi super hitai gyvai su aukščiausio kalibro muzikantais  MeatUp Grilio Name (Kretingos g.54 Palanga) alsuos pašėlusiu  rokenrolo ritmu ! Unikalus ir charizmatiškasis super hitų projektas „NOISY PARTY“, įkurtas profesionalių muzikantų Ąžuolo Stanevičiaus (vokalas) ir Romo Rainio (gitara) atliks ikoninių grupių „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt., laiko patikrintus super hitus gyvai. Spalvingą programą praturtins ir roko baladės.

Ilgametė patirtis ir neišsenkanti energija sukurs puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.
Čia įprasta dainuoti ir šokti drauge žinomiausių pasaulinių super hitų sūkury, o gera nuotaika išlieka ilgam. Skambės muzika, kuri niekada nesensta!

Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose “Noisy Party” sulaukė didelio pripažinimo.

Programos trukmė 1,5 -2 val.

Maloniai kviečiame linksmai praleisti penktadienio vakarą ir pasitikti Joninių ilgąjį  savaitgalį griausmingu rokenrolo ritmu !

 

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=SGOjJNzyp08

https://www.youtube.com/shorts/QbK41XTzaRE

WWW.NOISYPARTY.LT
Užsakymai šventėms: +370 (603) 31339

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~1:30-2:00
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU