Super talentai, kuriuos užmiršta mamos

Super talentai, kuriuos užmiršta mamos

SUPER TALENTAI, KURIUOS MAMOS UŽMIRŠTA

Daugelis moterų, tapusiomis mamomis, įkrentą į savęs nuvertinimo duobę. Staiga, iš laiko sau turinčios, karjeros siekiančios, daugybę pomėgių, draugų ir veiklų įsitraukusios moters, ji tampa mama, didžiausią laiko dalį praleidžiančia namie. Tyrimai rodo, kad vos per akimirksnį kai moteris tampa mama, jos gyvenimas pasikeičia kardinaliau, nei netekus darbo ar pakeitus gyvenamąją vietą – šalį. O laikas sau sumažėja…7 kartus. O jeigu auginame 2, 3 ar daugiau vaikų?

Natūralu, kad taip staiga pasikeitus gyvenimui, moteris – mama praranda visą savęs identitetą. Ji jaučiasi iškritusi iš socialinio gyvenimo, „pakraštyje“ visko, ką gerai išmanė bei žinojo ir su kuo siejo save. Tokia būsena būdinga 87 % mamų. Ir jei jūs jaučiatės būtent taip – tai visiškai natūralu!

Kokios esminės savivertės kritimo priežastys, kodėl mamos, būdamos su vaikais, jaučiasi prarandančios „save“, tampančios bevertėmis? Juk dažnai girdime netgi kardinalius pasidalinimus: „Aš tampu neįdomi ne tik vyrui, bet ir sau, jaučiuosi iškritusi iš gyvenimo, man nejauku sutikti sėkmingas drauges…

“Bet ar tikrai mama, būdama su vaiku, praranda visus įgūdžius? O gal tai tiesiog neveiksmingas, netgi destruktyvus požiūris į save? Kuris gajus tik todėl, kad mes vadovaujamės savęs įvardinimo kriterijais, kurie jau seniausiai nebeveikia? Bet kaip atrasti juos naujus? Kokie jie?

Paskaitoje Jūs atsakysite sau į klausimus:
– Kodėl moterims, tapus mama, krenta savivertė?
– Kas yra super talentai?
– Kokie jų tikroji reikšmė ir vertė mūsų gyvenime?
– Kodėl talentai, kuriuos mes jau žinome apie save, „nebeveikia“ t.y nedaro mus laimingais?
– Kaip išeiti iš vidinės krizės, kai jaučiuosi „beverte“?
– Kaip atrasti naujus talentus?
– Kokie yra ženklai, kuriais sekant, galima „įmatyti“ naują savęs potencialą?
– Kokie yra talentai, kurių rezultatas laimė, o ne sėkmė?Kaip motinystės patirtį paversti savo asmeniniu universitetu?

Papildomos naudos Tau:
– Naujas – pozityvus požiūris į save;
– Potencialo detektyvas: praktika, kuri padės kasdien aptikti ir identifikuoti savo super talentus;
– Priėmimas gyvenime vykstančių savivertės krizių ir pirmosios pagalbos rinkinys jas spręsti;
– Sutikimas kitų moterų, kurios lygiai taip pat išgyvena vidines dramas ir ieško būdų į laimę kasdienybėje;
– Namų darbai kurie padės toliau palaikyti teigiamą savęs identitetą ir buvimą mama paversti savo asmeninio augimo kelione.

Patyriminę paskaitą ves:
Inga Jablonskė – konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ viena iš iniciatorių ir organizatorė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, laidos „Vitaminai sielai“ kūrėja, „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė, verslininkė ir mama.
Patyriminėje paskaitoje „Super talentai, kurios mamos užmiršta“ Inga pasidalins ne tik asmenine patirtimi, bet ir autorine žmogaus potencialo atskleidimo metodika, gimusia kaip „Įkvėpimo dirbtuvių“ mokymų ciklas, bei įžvalgomis, atsiradusiomis ne vienus metus stebint ir tyrinėjant moterų ir mamų savęs identiteto galimybes ir krizines situacijas.

Data: birželio 10 d. 19 val.
Vieta: viešbutis „ Artis Centrum Hotels“ Totorių g. 23, Vilnius.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 12 Eur.

Iki malonaus susitikimo
„SoulACTION“ komanda

DAUGIAU