Susipažinkime – naudingos žolelės

Susipažinkime – naudingos žolelės

Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame liepos 9 dieną į Bernardinų sodą.
Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivakščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į gamtą.
Mes – tai Rasa (www.rasokle.lt) ir Ieva (www.slenyje.lt). Kadangi mes abi dirbame su žolelėmis ir žmonėmis, pastebėjome, jog mieste gyvenantys žmonės jau beveik nebežino ar baigia pamiršti pačias pagrindines valgomas bei gydančias žoleles, augančias aplink mus. Taip pat gerai žinome, kaip sunku ištrūkti pusdieniui ar bent kelioms valandoms iš miesto į pažintines ekskursijas ar seminarus – tai automobilį vyras pasiėmė, tai vežimėlis per sunkus pievų keliukams, tai vaikas nenori toli važiuoti, ar pietų pertrauka per trumpa. Todėl ir siūlome trumpus, nemokamus, pažintinius pasivaikščiojimus miesto parkais – kol gersite kavą ar vaikas snaus vežimėlyje, mes jums papasakosime apie žoleles augančias po kojomis. Rasa pasakos apie gydančias, gražinančias žoles, o Ieva apie valgomus laukinius augalus bei kaip juos valgomai pagaminti.
Pirmas pasivaiščiojimas bus Bernardinų sode, liepos 9 dieną, 15 valandą. Renkamės prie parko vartų ir vaikštome kol bus norinčių ir susidomėjusių. Kitą kartą tyrinėsime Vingio parką (sekite mūsū svetainių naujienas ir facebook paskyras)
Jei norit ko nors paklausti, rašykit [email protected] arba [email protected]

DAUGIAU