Susitikimas „Dirbk laisvai“

Susitikimas „Dirbk laisvai“

Birželio 6 d. „HUB Vilnius” ir „LingJob.lt” organizuoja neformalų susitikimą „Dirbk laisvai”: susipažink su sėkmės istorijomis ir jau šiandien pradėk laisvai samdomo darbo karjerą!”. Kviečiame visus dalyvauti nemokamame renginyje ir iš pirmųjų lūpų išgirsti, kaip dirba ir gyvena jau patyrę „freelancer‘iai”.
Pasaulyje žaibišku greičiu populiarėja laisvai samdomas darbas ir vis daugiau žmonių renkasi – populiariai vadinamą – „freelancer‘io” kelią. Kaip teigia dirbti sau nuspręndę specialistai, nėra kito tokio būdo gauti pajamų ir tuo pačiu jaustis laisvam! Šiandien „freelanceriai” išgyvena naują amžių, nes internetas, informacinės technologijos ir globalizacija sujungė viso pasaulio darbuotojus ir darbdavius, jie dirba ne vien tik savo miesto ar valstybės ribose ir tampa nepriklausomi netgi nuo savo šalies ekonominės padėties.
Renginio metu patirtimi dalinsis laisvai dirbantys specialistai: pasaulinio lygio knygų vertėjas Paulius Ambrazevičius, ryšių su visuomene specialistė Laura Tyrylytė ir 3D dizaino kūrėjas „huber‘is” Paulius Stulpinas.
Paulius Ambrazevičius – vertėjas, komikas, TV scenaristas, viktorinų vedėjas. Laisvai samdomas nuo 2009 metų gegužės. Išvertė knygas: „Steve Jobs. Oficiali biografija”, „Nedirbk”, „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas”, sudarė dvi viktorinų knygas „Protų dvikova” ir „Protų dvikova 2″, dirbo televizijos projekte „Kas? Kur? Kada?” klausimų redaktoriumi, šiuo metu rengia nacionalinę viktoriną „Krepšinio protai”, futbolo viktorinas, viktorinas anglų kalba, verčia filmus kino teatrams, pasirodo kaip komikų grupės „Humoro klubas” narys ir dirba šios grupės vadybininku.
Laura Tyrylytė – visada svajojo dirbti sumerkus kojas į ežerą, todėl pasirinko „freelancinimą”. Pasirodė, kad tai ne taip jau ir paprasta, bet vis dar pavyksta. Gyvena su ir išgyvena iš komunikacijos, viešųjų ryšių, įvairaus pobūdžio ir atgarsio tekstų, renginių organizavimo ir tokių rimtų dalykų kaip strategijos, korporatyvinė komunikacija ir pan. Laura darbavosi prie tokių projektų kaip „Tebūnie naktis”, elektroninis mokinio pažymėjimas, skaitmeninių kūrybinių industrijų festivalis ir apdovanojimai PIXEL ir kt.
Paulius Stulpinas – „freelancer’is” jau antrus metus. Dirba 3D grafikos srityje, kartais atlieka maketavimo ar 2D dizaino darbus. Vykdo įvairius projektus – nuo paprastų maketų reklamoms iki stambių mokomųjų programų bei žaidimų. Tarptautiniuose konkursuose yra laimėjęs jau 13 apdovanojimų.
Renginio metu taip pat sužinosite, nuo ko pradėti dirbti sau ir kaip išnaudoti galimybes internete. Apie tokias galimybes papasakos laisvai samdomo darbo portalo www.lingjob.lt atstovai.
Atvyk į renginį ir sužinok, nuo ko jau šiandien pradėti dirbti ką nori, kur nori, kada nori ir kaip neribotai užsidirbti!

Laikas: 2013 m. birželio 6 d., ketvirtadienis, 18:30 – 21:00 val.
Vieta: „Hub Vilnius”, Šermukšnių g. 6a, Vilnius
Prašome renginio puslapyje „Facebook” tinkle pažymėti, jei dalyvausite: https://www.facebook.com/events/452404461513580/
Renginio organizatoriai: „HUB Vilnius” ir „LingJob.lt”.

DAUGIAU