Susitikimas su Aiste Diržiūte

Susitikimas su Aiste Diržiūte

„Kino pavasario” priešaušryje – susitikimas su aktore Aiste Diržiūte

Kovo 21 dieną 17.30 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje vyks susitikimas su jaunosios kartos kino ir teatro aktore Aiste Diržiūte. Taip pat žiūrovai išvys praėjusių metų Tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris” atidarymo filmą „Mamytė”.
Aktorė Aistė Diržiūtė praėjusiais metais Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje pelnė geriausios aktorės titulą už vaidmenį filme „Sangailės vasara”. Taip pat ji buvo apdovanota Berlyno tarptautiniame kino festivalyje kaip viena iš 10-ties geriausių jaunųjų Europos kino aktorių.
Panevėžiečiai šią aktorę įsidėmėjo Žemgulienės vaidmenyje Juozo Miltinio dramos teatro spektaklyje „Devynbėdžiai”. Tuo tarpu „Kino pavasario” žiūrovai Aistę Diržiūtę matys naujoje režisieriaus Igno Miškinio juostoje „Karalių pamaina”.
Po susitikimo su aktore bus rodomas kanadiečių režisieriaus Xaviero Dolano filmas „Mamytė” („Mommy”), pasakojantis sudėtingo paauglio ir jo motinos santykių istoriją. Šia juosta pernai buvo pradėtas festivalis „Kino pavasaris”. Filmas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių – ir Kanų kino festivalio Žiuri prizas.
Tegu „Kino pavasario” laukimas prasideda Dailės galerijoje kartu su aktore Aiste Diržiūte ir diskusijas provokuojančiu filmu „Mamytė”!

Panevėžio miesto dailės galerija
Respublikos g. 3
www.arspanevezys.lt

Bilieto kaina 2 Eur, 1 Eur (su nuolaida).

Daugiau apie „Kino pavasarį” Panevėžyje: https://www.facebook.com/events/1521002151535808/?active_tab=highlights

 

DAUGIAU