Susitikimas su Anglijos įdarbinimo agentūra Vilniuje

Susitikimas su Anglijos įdarbinimo agentūra Vilniuje

Anglijos įdarbinimo agentūra Scope HR Solutions balandžio 27 d. Vilniuje rengia nemokamą konferenciją apie gyvenimą ir darbą Jungtinėje Karalystėje. Agentūros atstovai papasakos apie darbo bei gyvenimo sąlygas, kokio atlygio galima tikėtis, atsakys į visus dominančius klausimus.

Agentūra siūlo ir nuolatinį, ir sezoninį darbą. Tai puiki galimybė ir studentams – užsidirbti pinigų ir naudingai praleisti vasaros atostogas.
Darbo vietos maisto pramonėje: vaisių pakavimo įmonėse, kepyklose. Galima įsidarbinti distribucijos centruose – užsakymų priėmėjais, darbai žemės ūkyje: derliaus nuėmimas, paruošiamieji darbai. Transporto sektoriuje reikalingi vairuotojai (C, CE, D kategorijų), serviso darbuotojai. Darbui biure ieškomi buhalteriai ir konsultantai.

Scope Hr Solutios yra viena iš didžiausių personalo nuomos agentūrų Kento grafystėje, padedanti legaliai įsidarbinti. Beje, agentūrai nereikia mokėti jokių su įdarbinimu susijusių mokesčių, nemokamai sutvarkomi dokumentai. Darbuotojai aprūpinami gyvenamosiomis patalpomis, į darbo vietą ir atgal vežiojami agentūros transportu.

Scope HR Solutions turi Jungtinės Karalystės „Samdytojų licencijavimo tarnybos” licenciją. Tai garantija, kad personalo nuomos agentūra laikosi Jungtinės Karalystės darbo įstatymų ir kitų teisės aktų, užtikrinančių darbuotojų gerovę. Išsamiau apie šią agentūrą, įsikūrusią Maidstono mieste, galite sužinoti interneto svetainėje www.scope4jobs.com.

Susitikimas vyks balandžio 27 d. 18 – 21 val. viešbučio „Panorama”, esančio Sodų g. 14, Vilniuje, konferencijų salėje. Prašytume registruotis el. paštu [email protected]

 

DAUGIAU