Susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru

Susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru

Pradedame susitikimų ciklą „Skaičiau, kad iš(at)rasčiau” moksliukams ir visiems norintiems žinoti daugiau.Spalio 10 d. 16.00 val. Jaunimo skyriuje (Tilžės g.9) organizuojamas susitikimas su „G&G Sindikatas” lyderiu Gabrieliumi Liaudansku Svaru „Keliai atsiranda tik po žengiančiomis kojomis”.

Gabrielius Liaudanskas-Svaras – viena charizmatiškiausių ir ryškiausių Lietuvos muzikos scenos asmenybių, į gyvenimą žvelgianti taip pat, kaip ir į muziką. Jo rašomi tekstai abejingais nepalieka nei vieno, o muzika per kiekvieną koncertą ir vakarėlį šokdina minias klausytojų. Tačiau Gabrielius nesėdi nuo ryto iki vakaro vien tik muzikos įrašų studijoje.

Jaunimo neformaliojo ugdymo sritis atlikėjui – dar vienas malonumas, kuriuo Svaras užsiima jau ne vienerius metus. „Jeigu nori sudominti jaunimą, daryk tai jo kalba, o mes linkę viską planuoti iš 50-mečio žmogaus pozicijos.” 2013 m. Gabrieliui Liaudanskui – Svarui įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalis. Lietuvos Respublikos Prezidentė muzikantą apdovanojo už savanorišką visuomeninę veiklą ir pilietinį aktyvumą.

Svaras knygas skaito kasdien ir ne po vieną – „Juk skaitymas labai plečia vaizduotę, mąstymą, turtina žodyną, suvokimą, gebėjimą save išreikšti”. Jo nuomone, skaitantys knygas visada pranašesni prieš neskaitančius.

Svaras ne kasdien atvyksta į Klaipėdą, todėl visus norinčius pabendrauti su juo, išgirsti ką jis mąsto apie gyvenimą, apie šiuolaikinį jaunimą, apie skaitymą, kviečiame ateiti į Jaunimo skyrių.

Projektą „Moksliukai – madingi: mokslinės literatūros bumas” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

DAUGIAU