SUTIKITE NAUJUOSIUS METUS VIEŠBUTYJE “DAUGIRDAS” !

SUTIKITE NAUJUOSIUS METUS VIEŠBUTYJE “DAUGIRDAS” !

Programoje dalyvauja dainininkai: italų kilmės amerikietis dainininkas VINNY MESSINA ir 5-ių Tarptautinių džiazo konkursų laureate VITA RUSAITYTE bei vienas žymiausių Lietuvos džiazo atlikėjų SKIRMANTAS SASNAUSKAS – gyvo garso koncertinėje programoje “VINNY & VITA BAND”

 

 

       „Frank” Sinatra stiliaus muzika – visuomet smagi, linksma ir trykštanti energija. Profesionalių muzikantų grupė pakvies pasinerti į diksilendo, džiazo, boogie-woogie muzikos versmes, pajusti jau užmirštą, retai kada besuskambančią senųjų laikų dvasią. Ypatinga aplinka, šventinė atmosfera, geromis emocijomis spinduliuojantis personalas, nepriekaištingas aptarnavimas, gurmaniškas maistas – visa tai sukurta  „Daugirde” tam, kad šventinė dvasia pasklistų kuo plačiau ir ryškiau.

 

„Garantuoju, kad šis vakaras taps Jums didesne švente, nei tikėjotės”, – sako vienas iš viešbučio bendrasavininkų Vidimantas Žekas.

 

       Keletas žodžių apie Naujųjų metų atlikėjus:

Vinny Messina gimė Brukline, Niujorke, italų šeimoje. Jau nuo 12 metų koncertavo įvairiose JAV scenose, jam akomponavo Gleno Millerio orkestras.

Jis atlikinėjo skirtingo stiliaus dainas: nuo rokenrolo iki disko, nuo bliuzo iki sielą jaudinančių melodijų. Jo dainos skambėjo Niujorko klubuose, Greenich Village, Nevados valstijoje daugelyje klubų Hamptone.

Vinny Messina 2007 metais su šeima persikėlė gyventi į Lietuvą. Čia ir toliau sėkmingai koncertuoja su didžiausiais Lietuvos talentais: Petro Vyšniausko grupe, „GREENBRIDGE” diksilendo grupe ir KAUNO BIGBENDU.

Vita Rusaitytė – dainininkė, pelniusi pripažinimą 5 Tarptautiniuose džiazo dainininkų konkursuose: „Lady Summertime” (Grand Prix), „Sony Jazz Stage” (Grand Prix), „Nomme Jazz” (II vieta), „Sing Up” (Grand Prix), „Jazz Voices” (Grand Prix).

Ji koncertuoja bene su visais Lietuvos džiazo muzikantais: Skirmantu Sasnausku, Eugenijum Kanevičium, Vytautu Labučiu, Dainium Pulausku, Valerijum Ramoška ir kitais.

Skirmantas Sasnauskas – trombonininkas, dūdmaišininkas, multiinstrumentininkas, kompozitorius, vokalistas… Jo raiškos priemonių arsenalas turtingas, kaip ir jo kūrybinis akiratis, aprėpiantis tradicinį džiazą, free, fusion, džiazo ir folkloro bei džiazo ir akademinės muzikos sintezes, avangardinius eksperimentus. Jis ypač pagarsėjo savitu stiliumi, išradingai eksploatuojančiu lietuviškojo folkloro elementus ir tembrus.

Lietuvos džiazo scenoje Skirmantas Sasnauskas groja nuo 1986 metų. Muzikavo bemaž su visais garsiausiais Lietuvos džiazmenais, jo kolektyvuose kūrybinę brandą ugdė ne vienas šiandien garsus Lietuvos džiazo atlikėjas. Sukaupęs turtingą patirtį įvairioje stilistikoje, šiandien Skirmantas Sasnauskas kaskart grįžta prie melodingumo ir paprastumo, o pagrindine jo raiškos priemone vis dažniau tampa vokalas, neretai traktuojamas instrumentiškai.

 

VAKARO PROGRAMA:

20.30 val. renkamės pirmo aukšto bare. Mėgaujamės aperityvu ir vieno kąsnio užkandžiais.

21.00 val. VINNY & VITA BAND koncertas (I dalis). Užtikrina puikų šou, padėsiantį atsipalaiduoti ir pajusti šventinę dvasią

22.45 val. VINNY & VITA BAND koncertas (II dalis). Pasinersime į pavojingai užburiantį muzikos sūkurį

23.30 val. kylame į viešbučio TERASĄ grožėtis fejerverkais ir pakelti taurę putojančio vyno už Naujuosius 2010 metus !

 

Tęsiame linksmybes – šokio dvasia PARKETINĖJE SALĖJE. Gyvai gros smagus bigbendas. Skambės senų laikų pamėgti klasikiniai JAV rokenrolai (Hey baby, Old time rock n roll, Cross roads, Back in USSR, Mustang sally, Great balls of fire ir kiti)

 

Vakaro kaina                                               – 150 Lt / asmeniui (staliukai 2aukšte)

Vaikui iki 12 metų kaina                               – 100Lt

Nakvynė viešbučio 2-čiame kambaryje         – 150Lt / 2 asmenims

(su vėlyvais pusryčiais ir putojančio vyno taure)

 

Į vakaro kainą įskaičiuota: programa, pasitikimo kokteilis, vynas.

 

Šis nepakartojamas Šventinis vakaras taps įsimintina dovana Jums ir Jūsų draugams !

 

Informacija ir vietų rezervacija:

Viešbutis „DAUGIRDAS”

T. Daugirdo g. 4, Kaunas

tel.:  8 (37) 301561, 8 (619) 99869.

El.p. [email protected]

DAUGIAU