Sužinokite, kokios yra Jūsų prigimtys ir intelektai

Sužinokite, kokios yra Jūsų prigimtys ir intelektai

Multiple Natures sistema

Kokį kelią pasirinks geriausias klasėje istorikas: politologo, istorijos dėstytojo, istorijos vadovėlių rašytojo, archeologo? Visoms šioms profesijoms būtinas istorijos egzaminas, bet kiekvienai jų reikia skirtingų savybių. Atsakysime, kokios yra tos savybės ir kaip jos sutampa su Jūsų savybėmis.

 

Konsultacija jaunuoliams ir jų tėvams

Po testo, testą atlikęs jaunuolis su tėvais gauna rezultatus el. paštu ir pakvietimą į egoPERFECTUS biurą Žvėryne, Vilniuje, ar kitą sutartą vietą konsultacijai. Konsultaciją atlieka Multiple Natures sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė. Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą, ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai ir parengiamos tolimesnių veiksmų gairės.

 

Konsultacijos trukmė 2 valandos.

 

Testo rezultatai

Multiple Natures sistemą sudaro testas, konsultacija ir keturios ataskaitos: Multiple Natures prigimčių ir intelektų ataskaita, Jums tinkamų karjerų ataskaita, hobių ataskaita ir užduočių ataskaita. Testo rezultatai leis suvokti savo asmenines savybes, o konsultantas padės pasinaudoti šiomis žiniomis, priimant sprendimus dėl mokomųjų dalykų, studijų ir karjeros krypties, prasmingo laisvalaikio.

DAUGIAU