Šv. Velykų balsai: Gospel komanda HARK! su grupe

Šv. Velykų balsai: Gospel komanda HARK! su grupe

Džiugiausią pavasario šventę muzikos klubas Orixo pasitinka su neeilinių balsų rikiuote – gospel komanda HARK! Daug išlaisvintos vidinės šviesos ir nuoširdumo, kūriniai, kuriais žavisi visas pasaulis, per kraštus besiveržianti energija – visa tai talpina Šv. Velykoms dedikuota programa „Endless celebration“ kovo 28 d.

„Oh happy day“, „I believe I can fly“ – vien šių pasauliniais hitais tapusių dainų akordai akimirksniu nuskaidrina mintis ir jausmus. Tačiau HARK! yra paruošę kur kas daugiau – ir ne tik to, kas yra tapę gospel žanro klasika.

Nors jaukūs prieššventiniai rūpesčiai kovo pabaigoje užvaldys daugelio mintis, HARK! kviečia padaryti pauzę ir sau bei savo artimiesiems dovanoti neįkainojamą buvimą kartu ir akimirkas, kuomet muzika žaismingai nubraukia kasdienybės dulkes bei primena mums apie tai, kas išties prasminga. Brandi publika, vertinanti laiko patikrintus dalykus ir nepriekaištingą atlikimą, jaunieji klausytojai, ištroškę muzikinių provokacijų – tiek vienų, tiek kitų širdis kovo 28-osios vakarą HARK! privers plakti smarkiau.

HARK! – tai žavių, jaunų, tačiau jau solidų profesionalumo rezervą sukaupusių atlikėjų projektas. Kartu su gospel muzika atlikėjai ant muzikos klubo „Orixo“ scenos atsineš ir roko, džiazo, latino, hipo popo, R&B ritmus bei nuotaikas. Nebent tik akmuo geba prisiversti nejudėti, kai visa tai užlieja ausis ir širdis!

HARK! vokalistų gretose nestinga veidų, daugeliui regėtų įvairiuose muzikiniuose projektuose ir TV ekrane. Charizmatiškai, skambiais balsais nepakartojamą „Endless celebration“ atmosferą muzikos klube „Orixo“ kurs Kristina Žaldokaitė, Berta Timinskaitė, Gaudrė Vaitkutė, Ieva Rudzite, Elzė Zaveckien, Mantvydas Čiuplys, Vitalijus Veklenko ir Laurynas Aukštuolis. Žaviajam aštuonetui talkins ir profesionalūs instrumentalistai, kurių valiai paklus būgnai, bosinė ir elektrinė gitaros bei klavišiniai.

Gaivus tarsi pavasarinio vėjo gūsis, pražydęs įvairiaspalve balsų ir garsų puokšte – HARK! projektas yra tikras pakilios nuotaikos generatorius, primenantis, jog iš tiesų džiaugsmas niekur neišsisklaido ir jam nereikia progos. Kiekviena akimirka, kiekviena diena – tai „Endless celebration“!

DAUGIAU