Svajok, siek, veik! Vakaras moterims Vilniuje

Svajok, siek, veik! Vakaras moterims Vilniuje

Jei kiekvieną dieną keliesi su mintimi, jog ir vėl REIKIA eiti į nemėgiamą darbą arba užsiimti nemėgiama veikla – gal laikas pokyčiui? Psichologė Ugnė Juodytė teigia, jog kiekvienas mūsų būname tokiuose gyvenimo etapuose. Ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek ilgai būsime įstrigę galvojime, kaip mums negerai ir kaip greitai imsimės veiksmo, kuris duoda šansą vėl veikloje būti laimingiems.

 

Tad kviečiame į susitikimą moteris, kurioms norisi pokyčio!

 

❗ Susitikime girdėsime net tris pranešimus!

❗ Dalyvausime praktinėse dirbtuvėse!

❗ Klausysime diskusijos su jauna verslininke, kuri savo pavyzdžiu rodo, jei nori – viską gali!

❗ Renginio metu laukia daug jaukių, naudingų staigmenų ir networking’o sesija!

 

Paliesime šias temas:

❗❗ Kaip ne tik svajoti, bet ir veikti? Kaip išlaikyti motyvaciją? Greitu metu paskelbsime pranešėją!

❗❗ Apie ką turiu pagalvoti prieš kuriant veiklą? Nuo ko pradėti kurti asmeninį įvaizdį? Ilona Rusakevič

❗❗ Kaip susidoroti su nerimu, atidėliojimu, kuris lydi pokyčių metu? dr. Rasa Katilienė

❗❗ Kaip užmegzti naudingų pažinčių, kurios padėtų pokytyje (praktinės dirbtuvės)? Jolanta Puzienė

❗❗ Sėkmingo pokyčio tikra istorija. Aistė Švetkauskė

 

Mūsų renginių dalyvės atsiliepimas:

“Susitikimas ne tik informatyvus, bet ir labai jaukus, šiltas! Visos pranešėjos buvo labai įdomios ir įkvepiančios. Patikėjau, kad galiu viską! Ačiū už jūsų laiką ir iki pasimatymo!” Aurelija Paplauskienė

 

Bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/moteru-pokyciu-erdve-vilniuje

 

Daugiau apie lektores:

ILONA RUSAKEVIČ – asmeninių pokyčių ir prekės ženklo mentorė, sertifikuota viešojo kalbėjimo trenerė. Ilona turi 4 metų patirtį rengiant asmeninio ugdymo mokymų programas, jas vedant bei konsultuojant. Ilonos misija – priminti, kad kiekvienas esame unikali asmenybė; su bagažu išskirtinių talentų, gebėjimų ir savybių, kurie mums padovanoti sėkmei atrasti ir asmeniniam prekės ženklui sukurti. Mano interesas vienas – jūsų augimas ir savarankiškumas užtikrinant ilgalaikę sėkmę. Dalinuosi tik patikrintais įrankiais bei instrukcijomis jiems. Ir tik nuo tavęs priklauso, kaip stebuklingai jais pasinaudosi. Daugiau apie Iloną:
www.ilonarituals.com
https://www.linkedin.com/in/ilona-rusakevic-88674147/

 

dr. RASA KATILIENĖ – socialinių mokslų (vadybos) daktarė, docentė yra sertifikuota Spiralinės dinamikos teorijos (SDi) taikymo praktikė, Deep Change SQ21 (dvasinio intelekto) koučingo sprecialistė, Eneagramos praktikė, ICF (tarptautinės koučingo federacijos), ,,Personalo valdymo profesionalų asociacijos”, MRU “Verslo inovacijų laboratorijos” narė. Pastaruoju metu veda lyderystės mokymus, koučingo sesijas bei konsultacijas, padėdama atpažinti ir suprasti asmeninių bei organizacijos kultūros vertybių pokyčių dinamiką, ugdyti dvasinio intelekto įgūdžius, siekiantiems gilių transformacijų tiek organizaciniame, tiek asmeniniuose lygmenyse. Dėsto universitetuose, dalyvauja projektinėje veikloje, pristato lyderystės ir organizacijos kultūros vystymosi tendencijas konferencijose ir publikacijose. Daugiau apie Rasą:
www.dvasinisintelektas.com
https://dvasinisintelektas.blogspot.com/
https://www.linkedin.com/in/rasakatiliene/

JOLANTA PUZIENĖ – Galimybių Akademijos bendraįkūrėja, aromaterapijos verslo vystytoja, daugiau nei tis metus priklausiusi BNI verslo pažinčių klubui, visą savo pagrindinę veiklą kūrusi bendravimo pagrindu. Jolanta 12 metų veikė teisinėje, finansinėje srityje: vykdė viešuosius pirkimus, rengė ir administravo ES projektus. Ir po tokio ilgo periodo išdrįso padaryti kardinalius pokyčius, kurie jos gyvenimui atnešė daugiau harmonijos, sveikatos ir polėkio veikti. Daugiau apie Jolantą:
https://www.galimybiuakademija.com/mentoriai/jolanta-puziene/
http://jolantayoung.com/

AISTĖ ŠVETKAUSKĖ – “Good Food studijos” įkūrėja baigė mokslus Londone, Leithso maisto ir vyno mokykloje, – ten ji įgijo profesinę kvalifikaciją, leidžiančią gaminti sveikus patiekalus, kuriuose suderintos visos maistinės medžiagos. Mokykloje, kurią itin vertina virtuvės mėgėjai ir profesionalai, A. Švetkauskė mokėsi ir pačių paprasčiausių dalykų, ir gilinosi į labai rimtus mokslus – kaip maistas veikia organizmą, kas su kuo dera ir panašiai. Gautas žinias ir įgūdžius vertino žinomi maisto srities profesionalai. Iš jų Aistė gavo puikius tiek teorinių žinių, tiek praktinių darbų įvertinimus. Nesenai, Valencijoje, Aistė baigė molekulinės virtuvės mokslus. Lietuvos ryto televizijoje veda savo laidą “Tikras skonis”. Dalyvauja įvairiuose konkursuose, bendradarbiauja su kitomis įmonėmis, rengdama sveikos mitybos kursus, maisto gaminimo paskaitas.
Daugiau apie Aistę: https://www.facebook.com/GoodFoodStudioLT/

 

Bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/moteru-pokyciu-erdve-vilniuje

 

Bilieto kaina 14 eur. Renginio dieną 24 eur.

DAUGIAU