Sveikatingumo savaitgaliai

Sveikatingumo savaitgaliai

“Sveikatingumo savaitgaliai” skirti sveikatingumui, gerai savijautai, kūno laivinimui ir linijų tobulinimui, skausmų mažinimui ir profilaktikai, taisyklingų judesių išmokimui, kuriuos vėliau galėtumėte pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Sveikatingumo mankštas ves kineziterapeutė Rasa Vegytė.

Kiekvieną dieną šeštadienį ir sekmadienį vyks po du užsiėmimus, pirmasis – giluminio kvėpavimo užsiėmimas, antrasis užsiėmimas sveikatingumo mankšta. Jis gali būti parengiamas atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus.

Užsiėmimai prasideda nuo 10,30 val.

Kodėl verta rinktis „Sveikatingumo savaitgalius“?

Paradoksalu, bet moderniam pasauliui sparčiai judant pirmyn, žmogus žengia didelį žingsnį atgal – hipodinamijos link. Žmonių gyvenimo būdas tampa vis pasyvesnis ir sėslesnis. Dažnas savo darbo valandas praleidžia sėdėdamas, kelionei į darbą, namus, parduotuvę ar kitur pasitelkiamas automobilis.
Mažėjantis kasdienis žmogaus mobilumas slopina judamojo aparato elementus: raumenis, sausgysles, raiščius, kaulus, sąnarius, bei kraujotakos, kvėpavimo sistemas. Vystosi raumenų jėgos bei ištvermės disbalansas, raumenys bei sausgyslės sutrumpėja, sąnariai sustingsta, atsiranda nugaros, kaklo skausmai.

Sveikatingumo savaitgalių mankštomis siekiama sumažinti ar bent pristabdyti šiuos pokyčius bei simptomus, lavinti tokias žmogaus fizines ypatybes kaip pusiausvyra, koordinacija, jėga, ištvermė, didinti susikaupimą, koncentraciją, darbingumą bei gerinti emocinę savijautą.

„Mankštose atliekami pratimai tiek smulkioms raumenų grupėms, siekiant lokalaus poveikio (pvz.: kaklo skausmų mažinimui), tiek stambioms raumenų grupėms siekiant bendros organizmo ištvermės; pratimų pobūdis įvairus: izometriniai, tempimo, jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos. Pratimai išdėstomi tokia tvarka, kad vieniems raumenims dirbant kiti ilsisi, o pratimų serijos kartojamos kelis kartus. Siekiant efektyvesnio ir tuo pačiu įdomesnio fizinio lavinimo pasitelkiamos tokios priemonės kaip kamuoliai, papildomi svoriai, lazdos, pakilimai ir kt.“, – pasakoja „Sveikatingumo savaitgalių“ trenerė – kineziterapeutė Rasa Vegytė.

Visus svajojančius apie liekną ir stangų kūną „Lieknėjimo akademija“ kviečia prisijungti prie dviejų savaičių apimčių mažinimo programos. Ji apima viską ką reikia žinoti norint sulieknėti: sportas, tinkama mityba, susidorojimas su emociniu valgymu, pažintis su iškrovos dienomis, pirtis, masažai ir liekninanti arbata.

Nauja grupė startuoja jau balandžio 15 dieną. Nori prisijungti? Skambink 867000393.

DAUGIAU