SVEIKATINIMOSI STOVYKLA MOTERIMS PALANGOJE

SVEIKATINIMOSI STOVYKLA MOTERIMS PALANGOJE

KVIEČIAME VISAS MOTERIS Į STOVYKLĄ PALANGOJE!

Atstatykit jėgas, pasikraukit pozityvios energijos bei SU LATINGE patirkit įdomių transformacijų ir sukurkit ŠILKO DOVANĄ SAU. Registracija jau prasidejo! 😉
Vietų skaičius ribotas! STOVYKLA mokama.

Mielos moterys, merginos, padarykite dovaną visiems jus supantiems žmonėms, padovanodamos sau SVEIKATINIMOSI STOVYKLĄ MOTERIMS su Beatriče, Kamile ir Lina.

Dauguma žino, kiti dar nesuvokė, bet tiesa yra ta, kad laiminga, pailsėjusi moteris šalia yra TIKRA DOVANA. Moterys labai daug atiduoda energijos besirūpindamos artimaisiais, puoselėdamos namų šilumą ir joms reikia skirti laiko sau, kad vėl prisipildytų, ir turėtų iš ko duoti šilumą, rūpestį, meilę.

Kviečiame į SVEIKATINIMOSI STOVYKLĄ MOTERIMS PALANGOJE spalio 13-16 d.!

Atitrūksime nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduosime pušyne bei mėgausimės jūros ošimu tik už 50 metrų. Savaitgalio metu keliausime per savo kūną, mintis ir vidinį pasaulį. Mes išreikšime savo moteriškumą ir grakštumą per šokį, atrasime kūno ir proto harmoniją jogos užsiėmimuose, pajusime ramybę ir sielos pilnatvę meditacijos bei kvėpavimo sesijoje. Išsilaisvinsime kūrybiniame užsiėmime, nerdamos atgal, kad dabar ir rytoj taptumėme tikresnėmis savimi, o vakare mėgausimės pirties ritualais.

Šis laikas bus skirtas pasikrauti teigiamos energijos, sustiprinti sveikatą, pajusti savo moteriškumą, pagražinti savo kūno formas ir vidines savybes ir galiausiai apdovanoti save bei puikiai ir jaukiai praleisti laiką kartu!
SVEIKATINIMOSI STOVYKLA artėja, kviečiam registruotis!

Šio savaitgalio metu jūs dalyvausite 10 VEIKLŲ:

• 5 jogos / kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimai (3 pamokos po 1,5 val, 2 pamokos po 1 val)
• 3 šokio ir cardio užsiėmimai po 1,5 val
• 1 kūrybinis tapybos užsiėmimas 3,5 val
• 1 vakarinė pirtis

Dėmesio:
Stovyklos metu moterys patirs įdomių transformacijų bei susikurs prasmingą DOVANĄ SAU ant šilko, kurią parsivešite namo.
Šio kūrybinio – ieškojimų užsiėmimo metu nersim „atgal“, kad dabar ir rytoj taptumėm tikresnėmis savimi. Paliesim svarbius dalykus žaismingai. Bus tikrai smagu, netikėta, o svarbiausia, kad tai dar vienas žingsnis į tai, kad taptumėt laimingesnėmis.

Į KAINĄ ĮEINA:
• 3 nakvynės patogiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ( šaldytuvas, wc, dušas, patalynė)
• Gardūs ir sveiki patiekalai (3 pusryčiai, 3 pietūs, 3 vakarienės)
• Visos priemonės kūrybiniam užsiėmimui.
• 10 veiklų
• Vakarinė programa

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• Kelionės išlaidos į priekį ir atgal
• Grožio procedūros, lauko teniso treniruotės poilsio ir reabilitacijos centre “Pušynas” (šias paslaugas norinčios galės užssisakyti vietoje, savarankiškai)
• Privačios jogos ar šokio pamokos ar privatus kūrybinis užsiėmimas.

Investicija į save: 245 Eur.
Avansas: 150 Eur iki rugsėjo 25 d.

Registracija prasideda! Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis: [email protected].

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 150 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.(PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas).

Papildoma informacija:
Tel: 8 615 71000

Kita informacija:
Prašome su savimi pasiimti tinkamą aprangą įvairiems orams, patogią avalynę, maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes), pledą, laisvus, sportinius drabužius užsiėmimams, asmenines higienos priemones. Rekomenduojame atsivežti savo kilimėlius, jei neturite dalis kilimėlių bus. Vykimui į Palangą galėsime kooperuotis.

Stovyklos vadovai:
Beatričė – profesionali šokėja ir šokių mokytoja, turinti 20-ies metų patirtį, vedanti latino, klasikinių šokių, zumbos, choreografijos, grakštaus judesio pamokas. Dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, “Šokančio senamiesčio” idėjos autorė ir organizatorė.
Daugiau info: www.senamiescioklubas.lt

Kamilė Shakti – jogos ir CamíJogos ore mokytoja, yra baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, jogos ore kursus, Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, taip pat veda įvarius jogos renginius, paskaitas ir workshop’us bei meditacijas. Pirmosios jogos ore studijos įkūrėja.
Daugiau info: www.camijoga.lt, www.jogaore.lt

Stovyklos svečiai:
Lina Latingė – menininkė, kūrybą naudojanti kaip įrankį, kad įkvėptų labiau gerbti ir mylėti save ir mūsų planetą. Lina veda įvairius kūrybinius užsiėmimus, padedančius ne tik susipažinti ir išmokti įvairių kūrybos technikų, bet ir įvairių pratimų pagalba labiau pažinti save, tapti labiau sąmoningu savo gyvenimo kūrėju. Autorinių rankų darbo aksesuarų, rūbų kūrėja.

Daugiau info: www.latingė.lt, www.autorinesdovanos.lt, http://www.artgifts-shop.com/lt/renginiai

DAUGIAU