Sveikatos ir verslo konferencija

Sveikatos ir verslo konferencija

Visi mes turime savo tikslų, ir ieškome būdų, kaip juos įgyvendinti… Ir visai nesvarbu, ar tai susiję su sveikatos išsaugojimu, finansine nepriklausomybe, savirealizacija ar pripažinimu – apie visa tai galėsite išgirsti 2019-07-14 Šiaulių arenoje vyksiančioje Sveikatos ir verslo konferencijoje!

Jūsų laukia:
– Naudingos žinios apie kasdienį sveikatos tausojimą
– Karščiausios sėkmės istorijos Lietuvoje ir užsienyje iš pirmų lūpų
– Kaip išdrįsti pradėti ir nepasiduoti
– Geros nuotaikos ir energijos užtaisas
– Degustacija
– Apdovanojimai už naujausius pasiekimus
– Muzikiniai numeriai

Kviestiniai lektoriai:

– Indrė Trusovė – sveikos mitybos konsultantė, kulinarinės televizijos laidos ,,Sveika ir gardu“ vedėja, receptų kūrėja, kalbės apie sveiką mitybą bei svorio reguliavimą.

– Benediktas Gylys (vaizdo įrašas) – vienas jauniausių milijonierių Lietuvoje, savo pirmąjį milijoną uždirbęs vos 23 metų. Paramos fondo įkūrėjas ir knygos „Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu” autorius. Benediktas pasidalins savo patirtimi, kas jam padėjo nepasiduoti ir atkakliai siekti nusistatyto tikslo.

– LSMU VA prof. Dalia Sekmokienė – ilgalaikę patirtį turinti, patyrusi kinų medicinos praktikė/lektorė. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete (LSMU) dėsto Kinų medicinos kursą būsimiems gydytojams.

– Rasa Vaičiulienė – vidaus ligų ir šeimos gydytoja, savo praktikoje pritaikanti ne tik Vakarų, bet ir Rytų medicinos žinias.

Pirkti bilietus:
https://tickets.paysera.com/lt/event/sveikatos-ir-verslo-konferencija

Daugiau informacijos Tel.: +37061225653;

DAUGIAU