Švęsti kosmose ir tvarte

Švęsti kosmose ir tvarte

Režisierius – Vytautas Rašimas
Inscenizacijos autorė – Živilė Mičiulytė
Kompozitorius – Valdas Mikolaitis
Vaidina – Vytautas Rašimas

„LABAITEATRAS” kviečia švęsti ir pakalbėti. Dar pamąstyti. Apie kosmosą ir tvartą, apie pasaulį ir Lietuvą. Siūlome išgirsti žinomo lietuvių rašytojo G.Morkūno tekstų įkvėpto aktoriaus išpažintį. Tai nuoširdus, bet ir sarkastiškas žvilgsnis į mūsų valstybę, jos žmones, kviečiantis drauge pažvelgti į save, mus supančią aplinką, netikėtu kampu.
„Astronomai sako, kad iš žemės matosi maždaug 9 tūkstančiai žvaigždžių. Turint galvoje, kad visas žemės rutulio paviršiaus plotas yra 510 milijonų kvadratinių kilometrų, o Lietuva užima 65 tūkstančius kvadratinių kilometrų, nesunku apskaičiuoti, kad mūsų šaliai tenka viena žvaigždė ir dar penkiolika šimtųjų kitos. Taigi, ir mes turime savo žvaigždę. Tad ar gali savo žvaigždę turinti valstybė sėdėti mėšle?”
Spektaklyje „Švęsti kosmose ir tvarte” bus garsiai ištartos nepaprastos paprasto žmogaus mintys apie žmogų Lietuvoje ir Lietuvą pasaulyje, bus ironiškai atskleista paprasto žmogaus vieta visuomenėje ir visuomenės vieta Žemėje”.
„Šiais sunkiais globalinio atšilimo ir dirbtinių cepelinų laikais tie, kurie mini paprastus žmones, turėtų juos bent jau trumpai apibūdinti. Papasakoti, kaip jie atrodo, kur jų būtų galima rasti, ir kodėl su jais reikia sieti šviesios ateities viltis.(…)
„Paprastas žmogus” – juk šis žodžių junginys neša visai rimtą viltį. (…) O jeigu pradėjus pasakoti paaiškės, kad tų vilčių nelabai yra su kuo sieti?(…)”

Bilietus galite įsigyti: www.bilietupasaulis.lt. Taip pat galima įsigyti Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje likus valandai iki renginio.

 

Daugiau apie „LABAITEATRĄ”:  www.labaiteatras.lt ir https://www.facebook.com/labaiteatras

Nuolaidos:
– šią savaitę, 4,48 € (15,47 LTL) ir 9,69 € (33,46 LTL) vertės bilietus galite įsigyti tik už 4 € (13,81 LTL) ir 6 € (20,72 LTL)
– studentams, moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems (prie įėjimo pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą).

Renginio nuoroda: http://labaiteatras.lt/spektakliai/nemano-istorija/

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2015 vasario 27 18:00 2015 kovo 18 18:00