Šviesi muzika su Groovy Faction ir “Obsession”

Šviesi muzika su Groovy Faction ir “Obsession”

Mėgstamiausia Jūsų pasilinksminimo vieta klubas “Helios” kviečia į į dviejų House muzikos atstovų pasirodimą. Geriausi vakarėliai ir gražiausi žmonės tai yra tai, ką siūlo “Helios” ir House muzika.

 

Pasipuoškite šypsena ir kovo 13 dieną klube “Helios” sutikite “Obsession” bei GROOVY FACTION komandas. Tai šviesiausios House muzikos Lietuvos numylėtiniai.

 

GROOVY FACTION – diskžokėjų ir prodiuserių komanda, tai visiems žinomi Mark West ir Lynk. Komandos vardas neatsiejamas nuo House ritmų bei linksmiausių vakarėlių. Vaikinai dažnai savo pasirodimus pristatantys “Helios” šį kartą pulto pakyla žada dalintis su “Obsession” – labai spalvinga ir įvairiapusiška diskžokėjų komanda.

 

“Obsession” galima lyginti su vestuvių dainininkais ir geriausių pasaulio klubų rezidentais, su kuriais nuolat smagu. Alexander Tiutiunikoff ir Philtrum – tai komandos protas, jėga ir rankos. Komandos grojamuose kūriniuose galima išgirsti tai ką mėgdavote prieš keleta metų ir tai kas yra populiaru dabar. Nepaisant to, viskas tvirtai stovi ant House muzikos pamatų, kuri ir sudaro didžiąją dalį “Obsession grojarasčio.

 

Abi komandos susitinka pirmą kartą ir žada tikrai ilgą ir įvairiapusišką naktį. Nesibaimindami lemtingos datos sutapimo kovo 13 dieną, penktadienį apsilankykite “Helios” ir būkite nustebinti. Tokios šviesios ir entuziastingos muzikos jau seniai reikėjo šokių aikštelėms ir visiems mėgstantiems smagiai pasišokti.

 

“Hot Spot” vakarėlis klube “Helios” kovo 13 dieną, penktadienį kartu su GROOVY FACTION ir “Obsession”.

 

DAUGIAU