Symphonic Sinatra: Brian Duprey & Las Vegas Orchestra

Symphonic Sinatra: Brian Duprey & Las Vegas Orchestra

Premjera Baltijos šalyse: Symphonic Sinatra: Brian Dubrey & Las Vegas Orchestra

Gruodžio 7d. (šeštadienis), Vilnius, Compensa koncertų salė

 

Į Lietuvą atvyksta JAV spaudos pripažintas geriausiu pasaulyje legendinio Franko Sinatros tributas: „Symphonic Sinatra‘‘ su žavinguoju Brianu Duprey ir Las Vegas Orkestru.

Jau gruodžio 7 dieną, šeštadienį, Vilniuje, kalėdine atmosfera pasidabinusioje Compensa koncertų salėje įvyks premjerinis ir vienintelis šou Baltijos šalyse, atvykęs tiesiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Symphonic Sinatra.

Symphonic Sinatra – tai didžiausias gyvo garso koncertas pasaulyje, kuriuo metu žiūrovai išvis kvapą gniaužančią sceninę charizmą, spindinčias žydras akis, aksominį baritono balsą bei galingą orkestros skambesį, atkuriantį sodrias Franko Sinatros stygas. Tai vienintelė galimybė pasinerti į legendinio Sinatros laikus, pajusti Las Vegaso svaiginačią dvasią ir atrasti visus aukščiausius standartus ir lūkesčius pranokstančią koncerto kokybę. „Fly me to the Moon“, „Let‘s Fly Away“, „That‘s Life“, „New York, New York’’ ir gausybė kitų per amžius gyvuojančių ir mylimiausių hitų skambės šiame unikaliame koncerte.

Tai šou pelnęs apdovanojimus. Brianas Duprey buvo apdovanotas FOX TV už tikslų Franko Sinatros atvaizdavimą ir jo kūrybos perteikimą. Taip pat, 2014 m. Brian Duprey pelnė “Best Show Of Las Vegas‘‘, šį pripažinimą vainikavo net 48 koncertų turas po JAV valstijas.

Symphonic Sinatra šou su orkestru pelnė geriausius atsiliepimus iš autoritetingų Amerikos šou verslo atstovų, JAV spaudos bei pačios Franko Sinatros dukros Nancy.

He‘s got it down!’’Nancy Sinatra

“Brian stands alone as the number one Frank Sinatra performer in the world.”- Examiner.com

“Duprey’s version of ‘My Way’ is worth the ticket price alone.”Chicago Tribune

“There were oohs and ahs in the crowd as he took the stage, fedora cocked with allhis moves down pat. Hailed as one of the top Sinatra impressionists worldwide, Duprey’s baritone is a dead ringer for Ol’ Blue Eyes, particularly strong when hespins a phrase in his tunes such as It Was a Very Good Year or Fly Me to the Moon.”Winnipeg Free Press

Jau gruodžio 7 dieną pradėkime šventinį laikotarpį kartu su kultiniu šou iš Amerikos Symphonic Sinatra, Brianu Duprey bei Las Vegas Orkestru!

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU