Tailandietiško masažo I lygio kursai Kaune

Tailandietiško masažo I lygio kursai Kaune

Kviečiame visus norinčius, ne tik susipažinti, bet ir išmokti THAI masažo pagrindų ir pagilinti žinias.

Tradicinis tailandietiškas masažas žinomas, kaip vienas efektyviausių gydymo menų. Rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Reguliarus masažas mažina psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina fizinius blokus, padeda iš kūno pašalinti susikaupusias druskas, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną. Sakoma, kad tradicinis tailandietiškas masažas yra tam tikra Jogos forma, tik jo metu visą darbą už jus atlieka masažo meistrai.

Šiame kurse Jūs mokinsitės terapinio tailandietiško masažo, kilusio iš šiaurės ir skirto spręsti motorikos problemas, atstatant viso organizmo funkcionalumą. Tam tikrų judesių veikiami raumenys atsipalaiduoja, sukurdami galimybę juos ištempti ir atstatyti į pradinę, normalią padėtį. Taip pat mokinama kaip ištempti sausgysles, raisčius bei sąnarius, tokiu būdu išsprendžiant daugumą judėjimo problemų. Atsipalaidavusiame organizme normalizuojasi kraujotaka, limfos tekėjimas, vidaus organų veikla. Stabilizuojama žmogaus emocinė būsena, mažėja stresas, įtampa bei depresijos simptomai. Atsistačius judėjimo laisvei žmogus vėl pradeda jaustis pilnaverčiu visuomenės nariu.

Kursų metu suteikiama visa reikiama mokomoji medžiaga:Viso kurso iliustruota mokomoji knyga;Reikiamos kursų pravedimui priemonės (aliejai, čiužinukai, stalai, kt.) Po kursų baigimo suteikiama nemokama galimybė konsultuotis su mokytoju el. paštu.Tailandietiško masažo kursai dalinami į dvi dalis:I lygis – mokomasi pačio masažo pagrindų ir išmokstama pusantros valandos masažo.II lygis – tik praėjus pirmąjį lygį. Mokomasi diagnozuoti įvairias disfunkcijas, susijusias su nugaros, kojų, rankų skausmais. Taip pat mokomasi kaip masažo metu taikyti papildomas terapijas, stengiantis išvengti įvairių kūno sutrikimų, bei išmoksime sudėtingesnes, efektyvesnes technikas.

Šie THAI masažo kursai skirti ne tik profesionalams, bet ir kiekvienam, kuris nori pagerinti savo šeimos, narių, artimųjų, draugų, pažįstamų sveikatą ir savijautą.

Ateik, sužinok, patirk ir išmėgink.

Baigus kursus – suteikiamas sertifikatas.

KURSUS VEDA: kvalifikuotas THAI masažo instruktorius Deivis Petrušis, mokslus baigęs TTC SPA SCHOOL mokykloje šiaurės Tailande, pietuose esančioje garsiojoje medicininio gydomojo masažo mokykloje Phenkhae, kur kartu su žiniomis įgijo ir narystę Thai Traditional Medical Services (Tradicinių Tailandietiškų medicininių paslaugų) asociacijoje. Po to mokslus tęsė Suai Thai Culture Centre, įgijo Tradicinio Tailandietiško masažo instruktoriaus kvalifikaciją. 

KURSŲ TRUKMĖ IR LAIKAS: Kovo 20-22d., pradžia kovo 22d. 18val.

 

  • I lygis – 23-30 val.;
  • II lygis – 23-30 val.

 

Planuojamas vieno lygio kursų laikas 3 dienos:

 

  • Penktadienis – įvadinė dalis ir teorija (18:00 – 21:00)
  • Šeštadienis – praktinė dalis (9:00 – 19:00)
  • Sekmadienis – praktinė dalis, įvertinimas, sertifikato įteikimas (9:00 – 19:00)

 

KURSŲ KAINA:

 

  • I lygis – 200 eurų;
  • II lygis – 200 eurų.
  • Pasirinkus iškart lankyti abu lygius, bendra kursų kaina – 350 eurų.

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA tel. Nr. 860479955    

DAUGIAU