„Taip ir…“ improvizavimo pamokos verslui

„Taip ir…“ improvizavimo pamokos verslui

Improvizavimas – tai nėra terminas, kuris vartojamas tik teatrinėse aplinkose siekiant pagyvinti veiksmą natūraliomis emocijomis ir nauja energija. Tai gali būti pritaikome verslo aplinkoje taip pat sėkmingai ir su teigiamais rezultatais, kaip ir teatre. Siekdamas sumažinti riziką, kiekvienas verslas planuoja į ateitį ir kuria strategijas tikslams pasiekti, tačiau visiems yra žinoma, kad vienintelis pastovus dalykas versle yra pokyčiai. Todėl kiekvienam verslui reikia suvokti pagrindinius improvizacijos principus, galimybes ir naudą. Gerasis dalykas yra tas, kad improvizavimo gali išmokti betkuris.
Be to, vienas svarbiausių improvizavimo principų – mažiau kalbėti, daugiau daryti! Įsivaizduokite, jei visi taikytų improvizavimo principus įmonėse – komandinis darbas kiekvienoje iš jų būtų tiesiog idealiai harmoningas ir produktyvus!

Kviečiame prisijungti į TIESIOGINĘ SEMINARO TRANSLIACIJĄ, kurioje Giedrė Žlabytė pristatys improvizavimo versle pagrindą, principus, kaip tai padeda kurti stiprią komandą ir kokiose situacijose improvizavimas gali duoti geriausius rezultatus.

NEMOKAMA TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA prasideda
Kovo 28d. 10:00

Daugiau informacijos – http://webseminarai.lt/zlabyte-improvizavimo-pamokos-verslui/

DAUGIAU