„Tamsta“ uždaro sezoną dviem audringais vakarėliais

„Tamsta“ uždaro sezoną dviem audringais vakarėliais

Kokybiškos gyvos muzikos doze kas savaitę vilniečius pamaloninantis klubas „Tamsta” moja ranka ir jau rengiasi atsisveikinti vasarai, kuomet tradiciškai išeina kūrybinių atostogų.

Išgyventi dėl to nereikia – visų pirma, sezono uždarymas bus pasiutusiai smagus, o visų antra – liepos pabaigoje juk laukia festivalis „Tamsta” muzika 2010″! Jau antrus metus iš eilės „tamstiečiai” atostogas iškeitė į rimtus pasiruošimus šioms linksmybėms. Šiemet „Tamsta” muzika 2010″ vaizdingose Varėnos apylinkėse vyks liepos 30 – 31 dienomis. Paleisti „Tamstą” atostogų dėl tokių linksmybių verta.

Pradėti sezono uždarymą mes kviečiame trečiadienį birželio 2-ąją, kai „Tamstos” erdves užpildys Lotynų Amerikos melodijos. Maža to, tikrai išgirsite ir gimtadienio sveikinimų, mat čia argentinietis Federico švęs savo dieną. Juk žinote, kokios audringos linksmybės būna pietuose – tokias pamatysite ir „Tamstoje”. Išgirsti svaigių lotyniškų ritmų jam session’ą kviečiami visi.

Beje, į sceną lipsiantys lietuvių muzikantai vakarėlio proga net pasikeitė savuosius vardus į labiau tinkamus. Pamatysite ir Don Alejandro, ir Mario Pintosą, ir net El huracan del baltico (liet. Baltijos uraganas). Kas jie? Jie – visiems pažįstami profesionalūs muzikantai, kurie savo muzika leis pasijusti bent šiek tiek arčiau Lotynų Amerikos. Staigmenų netrūks!

Koncerto pradžia – 22 val. Bilieto kaina – 10 Lt.

 

Antrajam sezono uždarymo renginiui vadovaus žaviosios vokalistės Monika Liubinaitė, Rūta Švipaitė ir Indrė Jurgelevičiūtė. Jos, padedamos būrio muzikantų, birželio 3-ąją virs „Tamstos” lankytojams jau pažįstamomis Puppini Sesėmis. Koncerte „Tribute to Puppini Sisters” lietuvaitės pagerbs jau 6-erius metus scenoje karaliaujantį dviejų bričių ir italės trio.

1940-ųjų stiliumi atliekami „The Puppini Sisters” kūriniai yra mieli ausiai, o akį vokalistės traukia neįprastu naujoviško retro ir avangardo stilių mišiniu. Kaip tokią sceninę užduotį išspręs lietuvaitės – patikrinkite patys. Bus daug plojimų ir džiugių emocijų, jų balsai ir užsidegimas tikrai to verti. Štai taip – pripildytas svingo melodijų, burleskos dvasios klubas „Tamsta” pasakys savo lankytojams ir draugams „iki pasimatymo festivalyje „Tamsta” muzika”, o rudenį su nauja jėga grįš užkariauti jūsų širdžių.

Koncerto pradžia – 22 val. Bilieto kaina – 10 Lt.

 Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt

 

DAUGIAU