Tamsta Worldwide Pristato: Benny Sings (NL)

Tamsta Worldwide Pristato: Benny Sings (NL)

Kaina: išankstinaii bilietai po 30lt.Bilietai brangs!!!!
Bilietus galite įsigyti muzikos klube “Tamsta”, darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 ir III-VI nuo 19:00 iki 23:00

Kaina: išankstiniai bilietai po 30lt.Bilietai brangs!!!!
Bilietus galite įsigyti muzikos klube “Tamsta”, darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 ir III-VI nuo 19:00 iki 23:00
Tamsta worldwide pristato: Benny Sings (NL)
Jau kelerius metus “Tamsta worldwide” muzikos renginių ciklą organizuojantis „Tamsta” klubas šiemet gali pasidžiaugti išskirtiniais svečiais – ką tik išlydėję Pigeon John (JAV), balandžio 20d. jie laukia Benny Sings iš Nyderlandų. Šis atlikėjas lietuviams turėtų būti žinomas iš jau legendiniu tapusio renginio „Baltas Batas” – jame ne kartą skambėjo Benny Sings darbas „Little Donna” ir kiti kūriniai.
Soul, hip pop, elektroninę, pop muziką kuriantis dainininkas itin mėgstamas dėl lengvų, melodingų ritmų. 
12 metų muzikuojantis, naujausią 4-ąjį albumą „Art” išleidęs pernai gegužę, Benny Sings pasakoja savo kūriniuose besistengiantis surasti stebuklingus momentus: „Kartais parašai nuostabius žodžius, puikią muziką, padarai gerą aranžuotę – ir gaunasi nebloga daina. O kartais atrodo, kad žodžiai bet kokie, aranžuotė
nevykusi, o visa daina bendrai paėmus išeina nuostabi, nes turi kažką tokio papildomo, neapčiuopiamo – kažką stebuklingo.”
Beieškodamas tokių stebuklingų akimirkų, Benny Sings sukūrė ištisą kolekciją šiltų, lengvų, iš pažiūros nerūpestingų dainų. Tačiau tame lengvume slepiasi skausmas, liūdesys, gyvenimo pamokos, ir būtent kontrastų dėka jo kūriniai tampa unikaliais, stipriais – tokiais, kokius norisi atsiminti, niūniuoti, klausytis vėl ir vėl.
Kaip bebūtų keista, Benny Sings pasakoja nesantis populiarus Olandijoje, savo gimtojoje šalyje. „Olandai yra labai savikritiški, be to, jie mieliau klausosi dainininkų iš užsienio, nei savų muzikantų,” – sako atlikėjas. 
Jo muzika itin paklausi Japonijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, naujausias albumas išleistas ir JAV. 
Multiinstumentalistas, virtuozas, prodiuseris, dainų autorius ir atlikėjas į Lietuvą atvyksta pirmą kartą ir joje surengs vienintelį koncertą „Tamsta” klube Balandžio 20 dieną 21:30 val.
Bilietai parduodami muzikos klube „Tamsta”
Bilietų kaina: nuo 30lt    

DAUGIAU