„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

Sakoma, jog ruduo – pats nuostabiausias laikas įsimylėti. Kai aplink dvelkia romantika, sunku nepasiduoti jausmams. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų, prodiusavimo kompanija „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“.

Autentiškas ir nuoširdus meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai,  tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez, gitaros virtuozas Esteban Colucci ir smuikininkė Diemantė Merkevičiūtė. Skambant pasaulinio garso kompozitorių Astor Piazzolla,  Jose Padula,  Juan Carlos Cobian,  Francisco Canaro,  Carlos Gardel,  Mariano Mores melodijoms, scenoje pasklis argentinietiško tango dvasia.

„Tango nėra vien žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango spektaklyje,  skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai ne tik Argentinoje, bet ir kitose pasaulio šalyse pritraukia sausakimšas koncertų sales, laukia susitikimo su Lietuvos meno gerbėja.

,,TANGO ARGENTINO‘‘ PANEVĖŽIO MUZIKINIAME TEATRE SPALIO 14 D. 18 VAL.

BILIETUS PLATINA  BILIETAI.LT IR PANEVĖŽIO MUZIKINIO TEATRO KASA.

DAUGIAU