Tao Meilės pavasario stovykla moterims

Tao Meilės pavasario stovykla moterims

Tao Meilės pavasario stovykla moterims – išmok moteriškų dao paslapčių trijų dienų stovykloje vienkiemyje tarp Vilniaus ir Kauno!

Kovo 22-24d. medituosime,  atliksime energetinės mankštos ir kvėpavimo pratimus, detoksikuojančius pilvo pratimus su bambukine lazda, daosių jogą, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių meilės praktikų poroje realizavimo patarimų, kartu gaminsime mano mėgstamiausius patiekalus (veganiškus, nes tada tiks visiems), eisim į pirtį. Ši stovykla bus išskirtinė: pirmą kartą ji bus kombinuojama su bioenergetinio aparato naudojimu.

Stovyklos pradžioje specialiu aparatu bus išmatuotas kiekvienos dalyvės energetinis lygmuo, o pasibaigus stovyklai išmatuojama dar kartą. Tai bus mini eksperimentas, kaip daosių energetinės pratikos veikia žmogaus sveikatą ir energetinį planą.

Stovyklos lektorė Edita Esenku – pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos.

Tinklapiųgydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai “Raktas”, “Moteris”, “Happy 365”, internete “15 min”, “Delfi”, “Žmonės”, “Alfa”.

Moteriškas dao savaitgalis vyks kovo 22-24d. sodyboje “Žuvyčiai” (50km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno) – jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje. Šioje sodyboje vyksta tik dvasinių praktikų stovyklos, čia niekuomet nėra vykę triukšmingų vakarėlių su alkoholiu – unikali švari erdvė. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 18h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug šilto vandens ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus).

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina enrergijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu.

Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje – balanse.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį.

Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos – tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).

Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite – galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Šeštadienį vakare mėgausimės moteriška pirtimi, kurioje galėsime naudoti ne tik įprastas beržų vantas, bet ir iš Tailando atvežtas bambukines lazdas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis, veikia anticeliulitiškai ir detoksikuoja. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis “vanosime” pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. Bus galimybė įsigyti tokią bambukinę lazdą asmeninėms detoksikuojančioms praktikoms (kaina 25e).

Ši Tao Meilės stovykla bus pirmasis lektorės Editos Esenku savaitgalinis užsiėmimas su moterimis po daugiau nei mėnesį trukusių tobulinimosi kursų pas meistrą Manteką Čiją Tailande, tad gausite šviežiausių žinių. Mantekas Čija – daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas ciguno metų meistru, parašęs daugiau nei 50 knygų ir daugiau nei 45 metus mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS
• 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame.
• Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys). Arbata, detoksikuojantys papildai. Supažindinimas su biorezonansinio matavimo įrenginiu ir dalyvių skanavimas (organų būklė, energetinis planas).
• Šešių gydomųjų garsų meditacija.

ŠEŠTADIENIS
• Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis), geriame daug vandens. Pusryčiai.
• Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika. Pietūs. Jei leidžia oras – pasivaikščiojimas lauke.
• Energetinė mankšta, nefrito kiaušinio teorija, intymių raumenų treniruotės (Kėgelio pratimai), vidinės šypsenos meditacija. Arbata, detoksikuojantys papildai.
• Pirtis.
• Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS
• Rytinė energetinė ciguno mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis lazdomis), geriame daug vandens. Pusryčiai.
• Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti, darbas su nefrito kiaušiniu, teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. Pietūs.
• Antrasis dalyvių skanavimas biorezonansiniu aparatu ir rezultatų aptarimas. Stovyklos apibendrinimas. 18:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija.

2019m. kovo 22-24d. stovyklos kaina 180e. Į kainą įeina: gyvenimas sodyboje triviečiuose-keturviečiuose kambariuose su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai, biorezonansinis sveikatos testavimas. Kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką. Registracija:https://www.gydomojitaomeile.com/tao-meiles-pavasario-stovykla/

DAUGIAU