Tao Meilės stovykla moterims (gruodis)

Tao Meilės stovykla moterims (gruodis)

Artėjant nustabiai virsmo šventei Kalėdoms noriu suburti moteris skirti laiko sau. Ramiai, be skubėjimo, kartu pamedituoti, pasimokyti daosių meilės praktikų, atsipalaiduoti pirtyje, patirti kūno masažo džiaugsmą ir nuskaidrinti savo mintis. Juk Kalėdos yra ne tik gamtos virsmas, bet ir mūsų vidinis virsmas – į pozityvią rimtį, meilę sau ir savo artimiesiems. Šios stovyklos tikslas – visoms kartu sukurti tą nuostabią pozityvių švenčių dvasią gilinantis į savo pačių vidinį pasaulį.

 

Stovykloje išmoksite pratimų, kuriuos reguliariai atliekant:

-trumpėja moteriškos dienos,

-nelieka menstruacinių skausmų,

-išnyksta PMS simptomai,

-išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,

-išmokstama patirti malonumą su partneriu,

-gerėja santykiai poroje.

 

Stovykla vyks gruodžio 7, 8, 9 dienomis Ignalinos rajone. Tikslią sodybos vietą nurodysime užsiregistravusioms. Šioje naujai pastatytoje sodyboje ir vis dar medžiu kvepiančioje tik retkarčiai vyksta nedideli moterų susibūrimai. Atpalaiduojančius masažus atliekanti Audra Dargužienė įsileis mus į savo jaukius namus pušų apsuptyje, mėgausimės pirties malonumais, drąsiausios galės po pirties įšokti į šalia stovintį ežerą ir grūdinti ne tik savo valią, bet ir kūną. Dao mokymus moterims vesiu aš, Edita Esenku Šimkutė, sertifikuota dao praktikų instruktorė, kinų meistro Manteko Čija mokinė ir oficiali atstovė Lietuvoje.

Stovyklos metu mokysitės daosių meditacijų, kurios padeda mums geriau užmegzti ryšį su savo kūnu, generuosime pozityvias emocijas ir paleisime negatyvą. Mokysitės dubens dugno raumenų treniruočių, nes moteris būtent per šią zoną praranda daugiausia gyvybinės energijos. Taip pat pasakosiu kaip dirbti su nefrito kiaušiniu, kokią reikšmę moters sveikatai turi krūtų masažas, kaip galima kelti seksualinę energiją į viršų. Daosių meilės praktikos ne tik padeda turėti daugiau gyvybinės energijos, bet ir padeda sutrumpinti menstruacijas, efektyviai treniruoja makšties raumenis, padeda subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo pūslės nelaikymo problemos, palaipsniui moteris išmoksta patirti gilesnių orgazmų ir t.t. Kiekviena moteris randa savo motyvaciją, kodėl ji nori praktikuoti. Nefrito kiaušinį galėsite įsigyti seminaro metu arba galite iš anksto mano puslapyje www.nefritokiausinis.lt, nefrito kaina stovykloje 60e.

Laisvu nuo praktikų metu, kol kartu gaminsimės maistą pagal mano mėgstamiausius receptus, po vieną merginą Audra galės priimti masažui. Štai, ką pati Audra pasakoja apie jos atliekamus masažus: “Lopšinė sielai, tai kūno ir sielos terapija moterims per švelnius, natūralių aliejų prisotintus, garsų verpetuose paskęstančius prisilietimus. Tai itin maloni, gili, saugi kelionė į savo proto, kūno, sielos harmoniją su profesionalia terapeute, Tetha Healing praktike, Lopšinė sielai įkūrėja – Audra Dargužiene. Patyrimėje terapijoje galite pasirinkti giliai pailsėti, atverti savo širdies duris Jums aktualiam klausimui aptarti arba tiesiog atsiduoti vedimui geriausiai kaip Jums reikia.” Masažo trukmė apie 1,5-2h, kaina 60e. Visos stovyklos metu Audra galės priimti tik kelias moteris.

Artėjant stovyklai paskelbsiu išsamenę stovyklos dienotvarkę. Penktadienio vakarą susirinkusios pradėsime nuo pirties, o šeštadienį ir sekmadienį skirsime praktikoms. Numatoma stovyklos pradžia gruodžio 7d. 18-19, pabaiga 9d. 17-18h. Galėsiu sukooperuoti vykstančias iš tų pačių miestų į vieną automobilį.

Trijų dienų stovyklos kaina 180e. Priimsime tik 10 moterų. Į stovyklos kainą įeina mokymai, apgyvendinimas, pirtis, maistas. Dalis miegamų vietų bus lovose, dalis ant čiužinių, detaliau susiderinsime užsiregistravus. Užsiregistravus prašau pervesti 50e avansą kaip garantą, jog stovykloje tikrai dalyvausite, rekvizitai avansui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: stovykla gruodį.

 

Plačiau apie dao meilės praktikas: www.gydomojitaomeile.com

 

Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus (išklausyta apie 6 mėn. kursas). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai “Raktas”, “Moteris”, “Happy 365”, internete “15 min”, “Delfi”, “Žmonės”, “Alfa”.

Išsamiau apie stovyklą: https://www.gydomojitaomeile.com/stovykla-gruodzio-7-9d

DAUGIAU