Tapk savo gyvenimo režisieriumi

Tapk savo gyvenimo režisieriumi

Ar ir tu pažįsti tą žmogų, kuriam gyvenime viskas klojasi taip puikiai, kad kartais net pavydu❓

Jo asmeninis gyvenimas atrodo tobulas, jis niekada nesiskundžia pirmadieniais, nes dirba mylimą darbą ar turi verslą ir todėl – nepatikėsi – uždirba didelius pinigus. Jį supa nuostabūs žmonės, jis įgyvendina visas savo svajones, keliauja, skleidžia teigiamas emocijas aplink save, visi draugai tiesiog nori leisti laiką su juo ir apskritai jis – tiesiog laimingas žmogus❓

Tiesa yra ta, jog tas žmogus anaiptol nėra laimės kūdikis ir jo sėkmė nėra atsitiktinė – visa tai jis susikūrė pats. Lygiai taip pat visa tai gali padaryti ir tu.

Jeigu tau pabodo dairytis į kitus ir gailėtis savęs, jei sąmoningai suvoki, jog tavo likimas – tik tavo rankose ir vos tik to panorėjęs iš savo gyvenimo gali išspausti daug daugiau – ateik ir sužinok, kaip tai padaryti.

Pripažink, jog esi bent kartą pagalvojęs, kad nusipelnei kur kas daugiau. Daugiau laimės, daugiau džiaugsmo, daugiau pinigų, daugiau kelionių, daugiau teigiamų emocijų. Atėjo metas nustoti skųstis ir pradėti keistis.

 

Tu žinai, kad gali rinktis:

☑️ Emocijas, kuriomis nori gyventi

☑️ Žmones, su kuriais nori būti

☑️ Darbą, kurį nori dirbti

☑️ Atlyginimą, kurį nori gauti

 

Jeigu sutinki, kad TU GALI, tuomet šis seminaras yra būtent Tau:

Gyvenimo režisierius – tai žmogus, sąmoningai priėmęs sprendimą prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir pradėjęs jį drąsiai keisti. Žmogus, nustojęs kaltinti kitus ir ėmęsis veiksmų pasiekti tokį gyvenimą, apie kokį svajoja.

 

Seminaro metu tu:

☑️ Pažvelgsi į savo gyvenimą iš šono

☑️ Pamatysi priežastis, kurios tau trukdo pasiekti išsvajotąjį gyvenimą

☑️ Suprasi, kokį vaidmenį atlieki savo gyvenime

☑️ Suprasi kodėl tau iki šiol nepavykdavo pasiekti to, ko nori?

☑️ Pasidarysi planą, kaip tai pakeisti

☑️ Prisiimsi atsakomybę už savo gyvenimą

☑️ Išmoksi valdyti laiką ir nebeleisti jam iš tavęs atimti svarbiausio – gyvenimo džiaugsmo.

☑️ Prisiliesi prie savo išsvajotojo gyvenimo

☑️ Išgirsi sėkmingiausių žmonių paslaptis apie tai, kaip jie pasiekė savo svajonių gyvenimus

☑️ Sužinosi, ką dariau žingsnis po žingsnio, kad atsidurčiau ten, kur esu ir dar daugiau

Pasikrausi pasitikėjimo ir energijos!!!

 

Jeigu manai, kad tu gali pasiekti daugiau, nei turi dabar, ATEIK. Jeigu tiki ir nori pasiekti daugiau, ATEIK. Jeigu manai, kad aš klystu ir tu nesi vertas daugiau, ATEIK ir papasakok man apie tai.

 

Mažvydas Šimkus – Gyvenimo režisierius, rašytojas, lektorius, verslininkas. Žmogus, valdęs įvairius projektus įvairuose pasaulio šalyse. Mano pirmoji knyga bus atspausdinta rugsėjo 4 dieną ir pristatyta seminaro metu. Beveik visą vasarą praleidau patyriminėse kelionėse ir dar labiau gilinau savo žinias ir kūriau naujas programa. Paskutinius kelerius metus leidau tiek proto, tiek dvasios saviugdoje.Suorganizavau eiles seminarų ir suteikiau galimybę žmonėms dalyvauti pasaulinio lygio seminaruose ne tik Lietuvoje. Mokausi iš geriausių Lietuvoje ir pasaulyje.

 

REGISTRUOKIS: https://goo.gl/p4fKGN

Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/events/2144579255811090/

 

Jeigu kils klausimų, nedvejodamas rašyk: [email protected]

DAUGIAU