Tapyba – tik moterims

Tapyba – tik moterims

Nuolatos skubate ir bėgate darbe? Kasdien rūpinatės šeima ir namais? O ar prisimenate, kada paskutinį kartą skyrėte kokybiško laiko sau? Moters dienos proga siūlome stabtelėti ir surasti laiko savo pomėgiams ar išbandyti ką nors nauja – Intelligent Brunch „TAPYBĄ tik MOTERIMS“.

 

Šio užsiėmimo metu šventiškoje aplinkoje prie arbatos puodelio MĖGAUSITĖS skaniais UŽKANDŽIAIS ir TAPYSITE paveikslą. Nepatikėsite, bet tapymo patirtis nėra būtina. Viskas paaiškinta bus per praktiką – Jums tapant.

 

Šią ypatingą dieną bandysite ieškoti moteriškos savasties ir ją fiksuoti. Kokia ta moteriška savastis ir kokios jos galimos formos, priklauso tik nuo Jūsų. Vienai moteriai – tai gėlės, skrybėlaitė, kavos puodelis su knyga, sapno vizija ar nuostabus peizažas, kuriame ji atranda save. Kitai moteriai – svarbus yra portretas, jos aplinkos detalės, daug pasakančios apie pačią moterį, daiktai, rūbai ar kt. Todėl tapydama atrasite naujas savo tapatybės formas bei sukursite originalų paveikslą. Taip pat paragausite skanių užkandžių ir praleisite laiką bendraminčių rate.

 

Mielos moterys, kvieskite visas drauges! Mieli vyrai, šis renginys gali nudžiuginti Jūsų žmoną, draugę, seserį ar dukrą, tad rašykite Intelligent Brunch ir padovanokite kvietimą.

 

Renginius veda puiki tapytoja ir Klaipėdos dramos teatro dailininkė – Daiva Dašenkovienė.

 

DATA: 2018 m. kovo mėn. 8 d. (ketvirtadienis).

LAIKAS: 17.30-20.00 val.

VIETA: restoranas “Tonas” (viešbutis „DUNETTON HOTEL“), Jūros g. 23, LT-92125, Klaipėdoje.

 

ŠVENTINIS BILIETAS – 30 EUR.

 

Į kainą įskaičiuotos tapymui reikalingos medžiagos (molbertas, 40x50cm drobė, dažai ir teptukai), ypatingai skanūs užkandžiai, gėrimai ir šventinė aplinka.

 

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas, taigi būtina registracija parašant žinutę mūsų Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/IntelligentBrunch) ar el. paštu [email protected] Vieta rezervuojama atlikus išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS: Pasiteirauti galite parašę mums el. Paštu [email protected] arba tel.: +370 601 98 125.

 

KAS MES? Projektas Intelligent Brunch – tai galimybė išmokti ir sužinoti daug naudingų dalykų, tuo pačiu paragauti kažką naujo, pabendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis. „Intelligent Brunch“ tikslas – skirtingose Lietuvos vietose rengti įvairių sričių dėstytojų paskaitas aktualiomis temomis ir praktinius užsiėmimus. Visų renginių metu paskanausite įvairių patiekalų ir susipažinsite su bendraminčiais. Mus galite pakviesti ir į savo darbo ar asmeninius susirinkimus. Jums pasiūlysime savo srities profesionalų mokymus ir įsimintinus patiekalus!

 

Iki pasimatymo inteligentiškoje kulinarinėje kelionėje,

Jūsų „Intelligent Brunch“

DAUGIAU