Tapymas ant šilko “Kalėdinės nuotaikos”

Tapymas ant šilko “Kalėdinės nuotaikos”

Mielai kviečiame atvykti į mūsų studijos KALĖDINES KŪRYBINES DIRBTUVES – atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių, patirti kažką naujo ir įdomaus.

Gruodžio 17 d. (šeštadienį, 16.00 – 19.00 val.) mūsų studijoje vyks tapybos ant šilko seminaras – praktinio seminaro metu tapysime šilko paveikslus „Kalėdines nuotaikos” motyvais. Kviečiame kurti lengvą, šilkinę “Kalėdinę pasaką”, surasti laiko sau ir pakeliauti spalvų ir atspalvių labirintais.

Kviečiame praplėsti savo kūrybinį patyrimą, galimybes bei smagiai praleisti šeštadienio vakarą. Namo išsinešite ne tik žinių, naują patyrimą, bet ir savo kurtą šilko kūrinį.

Tapymas ant plonyčio, natūralaus audinio veikia raminančiai, atpalaiduojančiai. Tapymas ant šilko – leidžia pamiršti buitį, kasdienius rūpesčius ir suteikia galimybę panirti į patį kūrybinį procesą.

Seminaro vadovė – Vaida Gailiūnienė (technologijų ir dailės mokytoja) su šilko tapyba bendraujanti jau daugiau nei 15 metų.

Seminaro kaina: 25 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Dalyvių skaičius ribotas! Būtina registracija iš anksto el. paštu: [email protected], pasiteirauti galite tel.: 868444109 (Dainora)
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU