TARP 2011: Foto paroda “YPATINGAS PASIŪLYMAS”

TARP 2011: Foto paroda “YPATINGAS PASIŪLYMAS”

Poezijos festivalis TARP | Miesto šamanų regėjimai

Kaip ir kasmet, šeštąjį kartą vykstantis tarpdisciplininio meno ir poezijos festivalis TARP savo programoje pristato netradicines poezijos formas – parodas, poezijos skaitymus, performansus, tarpdisciplininio meno projektus, filmų peržiūras, muzikos ir poezijos jam‘session. Kaune festivalis vyks aktyviausiuose miesto kultūros taškuose spalio 12-14 dienomis.

“YPATINGAS PASIŪLYMAS visiems poetams ir poetėms, kuriems raidės ir žodžiai nebekelia fizinio pasitenkinimo”

Tai eilutė iš Manto (Šamano) Gimžausko eilėraščio „ANTIGRAVITACINĖ VORUTA”. Šį eilėraštį interpretuoti ir rezultatus pristatyti šiemet kaip niekada šamaniškame festivalyje TARP jau žinomus ir perspektyvius fotomenininkus sukvietė parodos kuratorius, fotografas D.Jurevičius.

Fotografai buvo kviečiami pateikti savąsias “antigravitacines vorutas” – darbų ciklą iš dviejų ar trijų spalvotų, šiek tiek į pop art’o ar dadaizmo stilistiką „nukrypusių” fotografijų.

Spalio 14d. 19val. VDA KDF galerijoje kviečiame įvertinti šio poetiško eksperimento rezultatus!
Paroda veiks iki Spalio 27 d.

Parodoje dalyvaujantys fotografai:
Rūta Jankauskaitė, Dmitrijus Matvejevas, Linas Šinkūnas, Mindaugas Bruzga ir Rūta Ežerinytė, Darius Jurevičius, Valdemaras Jurelevičius, Marius Aksijonaitis, Saulius Žiūra, Ramūnas Blavaščiūnas, Artūras Meškauskas, Mindaugas Gabrėnas, Jogintas Visockas, Ramūnas Danisevičius, Vobla Unsane, Marijus Bružila, Vilius Vaičiulis, Adrijus Vegys, Daugvinas Liberis

Visą eilėraštį “Antigravitacinė Voruta” galite rasti čia: http://www.tekstai.lt/buvo/tekstai/gimzausk/voruta.htm

Įėjimas nemokamas.

Daugiau poezijos: www.tarpfest.lt

 

DAUGIAU