Tarptautinė Kačių paroda Vilniuje

Tarptautinė Kačių paroda Vilniuje

Lapkričio 19 – 20 dienomis kačių mylėtojai, augintojai ir veisėjai kviečiami praleisti tarp bendraminčių – Vilniuje vyks kačių paroda. Ši paroda organizatoriui klubui „Top Miau” jubiliejinė – jau 20-toji.

Parodoje galima bus išvysti jau visų pamėgtus ir populiarius didžiuosius Meino meškėnus bei pliušinius britukų trumpaplaukius. Taip pat parodoje galima bus grožėtis retomis Tonkino, Bombėjaus, Burmos veislių katėmis. Iš viso parodoje dalyvaus apie 150 kačių, kurios atstovaus net 21 skirtingą veislę.

Įprastos namuose, tačiau retai matomos parodose, naminės katės taip pat rungsis parodoje. Parodoje dalyvausianti Sandra pasakoja, kad naminę katę Baracudą jie padovanojo savo sūnui Patrikui gimtadienio proga. Katytė tik gimusi buvo išmesta su savo broliais prie konteinerio, ją priglaudė “Lesės” prieglauda. Bendro parduotuvių tinklo KIKA ir „Lesės” projekto metu beglobiams gyvūnams buvo ieškoma naujų namų. Čia Sandra ir surado katytę. Baracuda dalyvaus parodoje jau nebe pirmą kartą. Katytę paruoš ir parodoje teisėjams ją pristatys Sandros sūnus Patrikas.

Parodoje, kates vertins trys Pasaulinės Kačių Federacijos (WCF) teisėjai iš Rusijos bei Latvijos. Šou metu teisėjai pasakos apie kates, skirtingų veislių savybes bei rinks geriausius atstovus, o parodos pabaigą papuoš geriausios parodos katės rinkimai.

Visą savaitgalį vyksiančioje parodoje lankytojai galės pabendrauti su kačių veisėjais, kurie patars kačių maitinimo ir priežiūros klausimais bei pasiūlys įsigyti kilmingų kačiukų.

Parodoje lankytojų ir dalyvių laukia naujovė – specialus konkursas, kurio metu bus balsuojama už labiausiai lankytojams patikusią katę. Ši katė laimės specialų klubo įsteigtą prizą.

Parodos lankymas mokamas. Kiekvienas parodos lankytojas gaus nemokamai kasmetinį kačių leidinį „Top Miau 2015″ bei dovanėlę savo augintiniui.

                      Paroda vyks Verslo parke “Gariūnai”, Naujame pastate, Gariūnų g.70, Vilnius (prie maisto turgaus), ties 4 ir 5 įėjimu laiptais žemyn.

 

Daugiau informacijos

Klubas „Top Miau”

www.topmiau.lt

DAUGIAU