Tarptautinio DJ konkurso “Movida Corona” 2012 finalas!

Tarptautinio DJ konkurso “Movida Corona” 2012 finalas!

Jau rugsėjo 7 d. Vilniaus klube “Seacret” prie pulto stos 8 konkurso finalininkai, pagaliau išsiaiškinti, kuris vertas geriausiojo minios šokdintojo vardo.

Vakaro svečiai – šokių muzikos gerbėjus kaip reikiant užkaitinantis, vienas geriausių Latvijos didžėjų  – ANDRE CRASH ir puikiai Lietuvoje žinomas DJ duetas House Brothers.

Dėl kelialapio į Pabaltijo finalą Taline varžysis: DJ Vortek, DJ d’Antonio, DruGys, Soultime Dj’s, Modessthe Sound, Sonare ir Carl P

Specialus vakaro svečias Andre Crash jau nuo 2006 m. neapleidžia Latvijos didžėjų topų viršūnių, yra apšildęs tokių žvaigdžių kaip DJ Tiesto, Paul van Dyk bei Eric Prydz koncertus. Latvijos house muzikos žvaigždei gerai pažįstami ir Lietuvos šokių muzikos išpažintojų vardai: Andre yra grojęs kartu su Deep Inc, Ignu IV, Donatello, RyRalio, Recoco, Andriumi Rio ir kitais.

Veiksmas vyksta rugsėjo 7 d. Vilniuje, naktiniame klube „Seacret” (Vokiečių g. 2)

Vakarėlis prasideda 22 val.

Šokių aikštelės durų kaina 10/15 lietuviškų pinigų

Ateik, sudalyvauk nepamirštamame šokių muzikos vakarėlyje ir dar laimėk šaunių Movida Corona prizų! Nuo vinilu pasipuošusio raktų pakabiklio iki originalių Movida Corona ausinių!

Daugiau informacijos apie konkursą: 
www.movidacorona.lt
www.facebook.com/Movidacoronalithuania

 

DAUGIAU