Tarptautinis Džiazo Festivalis VILNIUS MAMA JAZZ

Tarptautinis Džiazo Festivalis VILNIUS MAMA JAZZ

Tarptautinis džiazo festivalis VILNIUS MAMA JAZZ pristato:

Durys: 19.00

22.00. B. Dvariono vaikų muzikos mokyklos džiazo ansamblis (vad. V. Labutis) (Lietuva / Lithuania)
23.00. State Of Monc (Nyderlandai / Netherlands)
Vilkšu Pa Muguru (Lietuva / Lithuania)

Po koncerto: Jam Session (įėjimas nemokamas)

Bilieto kaina: 33lt*. Išankstinius bilietus platina bilietai.lt

* Tamstos klubo, Daily card, City card nuolaidų kortelės negalioja.

Staliukų rezervacija:
Telefonais: (8-5)2124498, 861156496, 869836121
arba el. paštu: club@tamsta.com. Staliukų kiekis ribotas. Rezervavimas nemokamas.

Nuo 2002-ųjų metų sostinėje vyksta spalvingas, jokių stiliaus rėmų nevaržomas festivalis „Vilnius Mama Jazz”. Jo scenoje galima išgirsti ir išvysti visko: nuo pasaulinių žvaigždžių „all stars” projektų ir šiuolaikinio postbopo iki nebyliojo kino gyvo įgarsinimo bei „Led Zeppelin” kūrinių aranžuočių. Margą festivalio programų įvairovę vienija trys esminiai veiksniai: kokybė, originalumas ir aktualumas.

Tarptautinis džiazo festivalis kasmet sėkmingai įgyvendina svarbiausius užsibrėžtus tikslus: pristatyti Lietuvos publikai įdomius užsienio džiazo reiškinius; suteikti jauniems menininkams palankią erdvę nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose.

Per dešimt metų festivalyje dalyvavo Chick Corea, John McLaughlin, Bill Frisell, Marcus Miller, Christian McBride, Dee Dee Bridgewater, „Medeski Martin & Wood”, Dave Douglas, Wayne Shorter, Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade, Chris Potter, Bill Evans, „The Bad Plus”, Victor Bailey, Joe McPhee, Chris Minh Doky, John Scofield, Bobby Previte, Dave Samuels, Billy Cobham, Gerald Clayton, Robert Glasper (JAV), Peter Brotzmann (Vokietija), Miroslav Vitous (Čekija), Jean Luc Ponty, Louis Sclavis, Erik Truffaz (Prancūzija), „Vienna Art Orchestra” (Austrija), Satoko Fujii (Japonija), „Copenhagen Art Ensemble” (Danija), Dennis Rollins, Gilad Atzmon, Jay Phelps (Didžioji Britanija), Rosario Giuliani, Flavio Boltro (Italija), Eivind Aarset (Norvegija) ir daugybė kitų iškilių pasaulio muzikantų.

Nors solidžią festivalio programos dalį sudaro pasaulyje gerai žinomų atlikėjų projektai, „Vilnius Mama Jazz” scena atvira ir tai muzikai, kuri nėra įvertinta prestižinėmis „Grammy” statulėlėmis ar palankiomis „DownBeat” recenzijomis.

Galimybė groti tarptautinėje „Vilnius Mama Jazz” scenoje suteikiama ir brandiems meistrams, ir jauniems muzikantams. Daugelis jų savo „festivalinę karjerą” pradeda naktinių jam session erdvėje.

Svarbu paminėti, kad kuriančiam jaunimui šiame tarptautiniame festivalyje skiriamas ypatingas dėmesys: „Vilnius Mama Jazz” rengia ne tik koncertus, bet ir iškilių muzikantų meistriškumo pamokas.

Jam session – tai vieta, kur susitinka jaunimas ir pripažinti muzikantai. Jų muzikavimas tampa ne tik įspūdinga pramoga publikai, bet ir vertinga pamoka akademiniam jaunimui.

Akistatos su džiazo milžinais, netikėti atradimai, nacionalinio džiazo puoselėjimas bei gaivus naujų vardų ir naujų vėjų srautas – visa tai iš tiesų gali sutilpti viename festivalyje. Bent jau to kryptingai siekia ribų nepripažįstantis „Vilnius Mama Jazz”.

_______________________________
Festivalis „Vilnius Mama Jazz 2012″ vyks lapkričio 15 – 18 dienomis Lietuvos rusų dramos teatre ir gyvos muzikos klube „Tamsta”. Publikos sprendimui bus pateikta vienuolika projektų.
Festivalio klube – gyvos muzikos klube „Tamsta” – naktiniuose jam session koncertuos džiazo muzikantai iš visos Lietuvos ir festivalio svečiai.

Staliukų rezervavimas telefonais: 8 (5-2)124498, 8 611 56496, 8 698 36121
arba el. paštu club@tamsta.com
Staliukų rezervavimas nemokamas

DAUGIAU