Tarptautinis muzikos festivalis ”VISAGINO COUNTRY 2024” | Šeštadienio bilietas

Tarptautinis muzikos festivalis ”VISAGINO COUNTRY 2024” | Šeštadienio bilietas

VISAGINO COUNTRY 2024 kviečia!
 
Įspūdingą 30 – ąjį gimtadienį praėjusiais metais atšventęs „Visagino country“ festivalis drąsiai žengia į naują dešimtmetį ir vėl kviečia visus susitikti Visagine rugpjūčio 23 – 24 dienomis. Čia dvi dienas ir naktis skambės gyva muzika, nuteikianti maloniam bendravimui ar smagiam šėlsmui, čia vėl susitiks seni draugai, čia užsimezga naujos pažintys ir gimsta romantiški jausmai.
 
„Visagino country” festivalis – šventė ne tik kantri muzikos gerbėjams, bet ir tiems, kas vertina gyvą muziką bei atlikėjų meistriškumą. Festivalio scenoje skambės įvairių žanrų kantri muzika. Šiais metais išvysite atlikėjus iš JAV, Anglijos, Danijos, Olandijos, Norvegijos, Čekijos, Lenkijos, Sakartvelo ir žinoma Lietuvos.  Tarp festivalio svečių – Jessica Lynn (JAV), Karen McDawn (Austrija), Antoinette &The Bluebonnets (Danija), G. Thomas & Friends (Norvegija), Lucy & HangOver (Čekija), Shota Adamashvili & Electric Cowboyz (Sakartvelas/Lenkija) ir kiti.
 
Be didžiųjų vakaro koncertų, atvykusių į festivalį laukia įvairios pramogos ir nemokami renginiai: tai linijiniai šokiai, vaikų ir jaunimo koncertai, parodos, kantri fanų atrakcijos, prekybinė mugė, atrakcionai vaikams bei suaugusiems ir kiti. 
 
Kviečiame nedelsti ir įsigyti bilietus iš anksto. Artėjant festivaliui, bilietai brangs!
 
Iki susitikimo rugpjūčio 23 – 24 dienomis „Visagino country 2024“ festivalyje!
 
Daugiau informacijos rasite www.visaginocountry.lt
Bilietas galioja tik šeštadienį.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~6:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai (renginio vietoje pateikti dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: vaikams 7-12 metų.

DAUGIAU