Tarptautinis sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgus

Tarptautinis sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgus

Jau šeštus metus Kaune, prekybos miestelyje URMAS, kovo 22-24 dienomis vyks tarptautinis sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgus “Laiko ratu”. Kiekvienais metais šis sendaikčių festivalis prikviečia gausų būrį antikvarų, numizmatų, filatelistų, bukinistų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir kitų Europos šalių.

Kiekvienas ieškantis įdomios, originalios interjerą papuošiančios detalės, trūkstamo pašto ženklo, monetos, galų gale norimo namus papuošti paveikslo ar net antikvarinio baldo, tikrai ras apsilankę Kaune kovo 22 – 24 dienomis organizuojamame tarptautiniame senturgyje “Laiko ratu”. Tai ne tik bus puiki proga pasigrožėti senovę menančiais daiktais, bet ir praturtinti istorijos žinias ir gerai praleisti laiką.

2013 metais bus organizuojami trys tarptautiniai sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgūs “Laiko ratu”: kovo mėn. 22 – 24 d., gegužės mėn. 10 – 12 d. ir rugsėjo mėn. 20 – 22 d. Po dideliu stogu tilps daugiau kaip 300 prekybininkų, kurie net tris šventės dienas mielai su lankytojais dalinsis įspūdžiais apie įsigytus “naujus” pirkinius, jų istoriją.

Šventės metu technikos gerbėjai galės apžiūrėti įspūdingą senovinę transporto techniką iš Vokietijos, Anglijos.

Daugiau informacijos internete: www.sendaikciai.lt, www.fleamarket.lt, www.urmas.net
Laikas: 2013-03-22 08:00:00 – 2013-03-24 18:00:00

DAUGIAU