Tarptautinis senturgis „Laiko ratu“

Tarptautinis senturgis „Laiko ratu“

Jeigu Jūs ieškote įdomios, originalios interjerą papuošiančios detalės, trūkstamo pašto ženklo, monetos, galų gale norite namus papuošti antikvariniais baldais, paveikslais, Jūs nudžiugsite apsilankę spalio 19 -21 dienomis tarptautiniame senturgyje „Laiko ratu“, Kaune. Ne tik turėsite puikią galimybę pasigrožėti senovę menančiais daiktais, bet ir praturtinti istorijos žinias ar tiesiog gerai praleisti laiką.

Tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ populiarus ne tik lietuvių, bet ir kaimyninių šalių gyventojų tarpe. Vakarų Europos šalyse šie turgūs pritraukia didelį srautą turistų, kurie mielai leidžia laiką „medžiodami trofėjus“ – papildydami savo meno, literatūros, filatelijos, numizmatikos kolekcijas, ar tiesiog „trofėjais“ gražindami savo namų, kavinių, restoranų, interjerą.
2008 metais pirmą kartą Lietuvoje pradėtas rengti tarptautinis sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgus „Laiko ratu“, greitai tapo tradicija sendaikčių mylėtojų tarpe. Į šią šventę, kuri vyksta tris kartus per metus, susirenka gausus būrys sendaiktininkų iš Baltijos šalių, Lenkijos, Vokietijos. Renginyje dalyvaujantys kolekcininkai visuomet atsiveža naujų, papildytų sendaikčių ir antikvarinių daiktų kolekcijų: sendaiktininkai parduoda ne tik ypač brangius ir retus meno eksponatus, bet ir jaukius nedaug kainuojančius interjero aksesuarus. Filatelistai, numizmatai, bukinistai senturgyje ypatingai atidžiai ir išsamiai pristatydami savas kolekcijas, ne tik parduoda, bet ir mainosi, perka.

2012 metais spalio 19 – 21 dienomis jau 14 – ąjį kartą bursis sendaikčių mėgėjai. Po dideliu stogu tilps daugiau kaip 300 prekybininkų, kurie net tris šventės dienas mielai su lankytojais dalinsis įspūdžiais apie įsigytus, „naujus“ pirkinius, jų istoriją.

Šventės metu technikos gerbėjai galės apžiūrėti įspūdingą senovinę techniką iš Vokietijos, Anglijos.

Tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ vyks spalio 19 – 21 dienomis, prekybos miestelio URMAS teritorijoje, Pramonės pr. 16, Kaune, nuo 8 val.

Daugiau informacijos internete: www.sendaikciai.lt, www.fleamarket.lt, www.urmas.net

DAUGIAU