free TARPTAUTINIŲ STOVYKLŲ IR PRESTIŽINIŲ MOKYKLŲ FORUMAS

TARPTAUTINIŲ STOVYKLŲ IR PRESTIŽINIŲ MOKYKLŲ FORUMAS

Trūksta idėjų kaip prasmingai praleisti vasarą? Atvykite į vienintelį Lietuvoje organizuojamą AMES STUDY THE WORLD Summer & Boarding schools 2020 renginį, kuris vyks kovo 7 d., Vilniuje, M. Mažvydo bibliotekoje!

Renginio metu 8-18 m. moksleiviai galės detaliau sužinoti apie kalbų stovyklas Palangoje, Londone, Maltoje, Niujorke ir Toronte, o vyresnių klasių moksleiviams bus pristatyta unikali galimybė išbandyti svarstomą specialybę universitetų aplinkoje Kembridže, Oksforde, Niudžersyje JAV ar British Columbia Kanadoje.

PROGRAMA: Lyderystės paslaptys ir testai – ateik, sužinok, išbandyk!

11:00-11:45 LYDERYSTĖS meistriškumo pamoka

Būti lyderiu nėra lengva užduotis – lyderystė reikalauja tvirto pasitikėjimo savimi, supratingumo ir atsakomybės jausmo. Meistrystės pamoka su Hatty Reilly, kurios formatas artimas „Young Leaders“ programos užsiėmimui, atsakys į klausimą, kokių savybių reikia, kad žmonės norėtų sekti paskui Tave.

Jau įdomu?

„Bucksmore Education“ dėstytoja pabrėžia – lyderiu gali būti kiekvienas, kuris lengvai atpažįsta ir gerai supranta jį sekančių poreikius, todėl šioje lyderystės pamokoje susipažinsi su skirtingais lyderystės stilių tipais, sužinosi įvairių motyvavimo paslapčių, o visa ši teorija bus įtvirtinta praktine realių atvejų analize. Be to, ši meistrystės pamoka padės atsakyti, ko turi imtis, norėdamas tapti lyderiu, bei koks lyderystės stilius yra labiausiai tinkamas Tau: galbūt, stovėdamas prieš auditoriją, savo iškalba motyvuosi klausytojus, o gal lyderiausi palaikydamas ir į priekį išleisdamas kitus?

Ateik ir pasiruošk tapti ateities lyderiu!

13:00-13:45 IELTS testo meistriškumo pamoka

IELTS (International English Language Testing System) – tarptautiniu mastu pripažįstama anglų kalbos žinių vertinimo sistema, todėl išlaikius testo „Academic“ versiją, galima stoti į daugelį anglų kalba dėstomų studijų programų visame pasaulyje.

IELTS testo meistriškumo pamokoje bus detaliai apžvelgta šio egzamino kalbėjimo dalis, aptarti vertinimo kriterijai ir naudojamų užduočių formatas. Be to, dėstytojai trumpai ir aiškiai papasakos apie anglų kalbos žodyno tobulinimo strategijas, o svarbiausia – suteiks patarimų, kaip taisyklingai atsakyti į užduodamus „suktus“ klausimus.

14:00-15:30 IELTS egzamino dalies bandomasis TESTAS

Nuo teorijos – prie praktikos. IELTS testą nemokamai tuo pačiu metu bus galima išbandyti visuose AMES filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje – varžykis su draugais iš skirtingų miestų, kurio anglų kalbos žinios geresnės! REGISTRACIJA

Visi ateities lyderiai renkasi AMES STUDY THE WORLD Summer & Boarding schools 2020!

FORUMAS NEMOKAMAS!

DAUGIAU