TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS! Stovykla moterims

TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS! Stovykla moterims

TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS! Stovykla moterims

Jau kurį laiką tavęs neapleidžia nuojauta, kad „gyveni ne visai savo gyvenimą”, darai „ne visai savus darbus”, ir „jautiesi ne visai savame kailyje”?

Pagauni save vis dažniau besiblaškančią, nerimastingą, o gal jautiesi mažumėlę pavargusi nuo kasdienybės, arba net gerokai pervargusi nuo jos?

Vis dažniau pasvarstai, ar kelias, kuriuo einant pro šalį bėga tavo gyvenimo minutės, mėnesiai ir metai, iš tiesų yra tas, kurį tu nori nueiti per šį gyvenimą?

KODĖL?

Mes neatrasim savo kelio, kol nesusitaikysim su savo savitumu. Deja, per daug, gerokai per daug, skiriame dėmesio tam, kad taptume panašios į kitus, tačiau tampame laimingos tik tada, kai tampame panašios į save! Nes mes nesame kopijos, mes esame ORIGINALAI!

Priimti savo kelią – tai priimti savo unikalumą, autentiškumą, išskirtinumą. Ir tvirtai įsipareigoti tam. Savitumas yra duotybė ir žmogaus stiprybė! Nusilpstame, kai bandome įtikti visiems, sustiprėjame, kai įsiteigiame sau!

Savas kelias visada ištikimai eina greta mūsų, kantriai laukia, kol mes išsilakstysime kitų pramintais takais, ir galutinai įsitikinsime, kad jie – ne mūsų. Paradoksas, kad savo gyvenimo kelio mums net nereikia ieškoti – mums tereikia į jį stoti ir jame įsitvirtinti!

KAIP?

Kviečiame į savęs patyrimo stovyklą TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS!

Sukūrėme laiką ir vietą, kur mums svarbūs visi žmogaus asmeninio augimo, savirealizacijos, saviaktualizacijos, gyvenimo džiaugsmo, kūrybinės energijos klausimai.
Į vieną erdvę apjungėme kūno ir dvasios pusiausvyros praktiką – JOGĄ ir MEDITACIJĄ, tūkstantmečius skaičiuojantį žmogaus prigimties pažinimo mokslą – ASTROLOGIJĄ (individualios konsultacijos KIEKVIENAM!!!!!), ir šiuolaikinį vidinio potencialo aktualizavimo metodą – GYVENIMO KOUČINGĄ. Visi šie savęs patyrimo būdai stovyklos metu leis išgyventi save ir savo gyvenimo kryptis kaip harmoningą visumą, neatskiriamą nuo Visatoje vykstančių procesų.

Mūsų ketinimą palaikys energetiškai galingas Žolinių laikas, gamtos artumas, kūno ir kitos grupinės sąmoningumo praktikos bei individualios konsultacijos.

PROGRAMA

1 diena. Penktadienis
Atvykimas. Susipažinimo ritualas. Vakarienė. Ketinimų laiškai ir paleidimo ritualas.
2 diena. Šeštadienis.
Joga ir meditacija (Indrė). Pusryčiai. Paskaita: „Sielos kelias Rytų astrologijos akimis“ (Shanti). Praktika: Energetinių centrų kvėpavimas ir harmonizavimas (Shanti). Pietūs. Grupinė koučingo sesija: „Kokiam svarbiam tikslui gimiau po šia saule?” (Raminta). Paskaita „Vidinė ugnis – kaip jėgas koupti ir paskirstyti rekomenduoja joga?“ (Indrė) Vakarienė. Vakaro meditacijos. Pirtis.
3 diena. Sekmadienis.
Joga ir meditacija (Indrė). Pusryčiai. Grupinė astrologinė konsultacija: “Kokie yra mano šio gyvenimo uždaviniai žvelgiant sielos mokslo akimis?” (Shanti). Gyvenimo kelio meditacija (Raminta). Uždarymo ritualas. Pietūs. Išvykimas.

P.S. Atsižvelgdami į grupės poreikius, savęs patyrimo stovyklos organizatoriai pasilieka sau galimybę nežymiai koreguoti programą.

Sielos patyrimų stovyklą organizuoja Jogos studija BODHI (Kaunas) ir Sąmoningų santykių studija (Vilnius).
SIELOS PATYRIMŲ STOVYKLA „TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS”

RENGINIO DATA: 2017.08.18-20

RENGINIO VIETA: jaukus vienkiemis sodyba Ukmergės rajone, Vepriuose. Renginio koordinates pateiksime visoms užsiregistravusioms.

PATYRIMŲ SAVAITGALĮ VEDA:
Indrė Straševičė – jogos, meditacijos ir sąmoningo/dvasinio kvėpavimo trenerė.
Shanti Viktorija – Rytų astrologė, sąmoningų santykių trenerė, tantros praktikė.
Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, koučingo specialistė, tinklaraštininkė.
INVESTICIJA Į GYVENIMO KELIO PATYRIMUS: susimokant avansinį mokestį 45 Eur iki RUGPJŪČIO 6 d. patyrimai Jums kainuos 135 Eur (vegetarinis maistas + nakvynės + pirtis + seminaro programa + asmeninis astrologinis žemėlapis)!!! Mokant vėliau – 155 Eur. Vieta rezervuojama pervedus avansinį mokestį (avansas negrąžinamas).
DĖMESIO. Registruojantis iš anksto reikia atsiųsti tikslius savo gimimo duomenis (vieta ir laikas minučių tikslumu) – astrologė Shanti kiekvienam iš dalyvių sudarys asmeninį astrologinį žemėlapį (Vedų krypties) ir suteiks GRUPINES KONSULTACIJAS šio gyvenimo uždavinių ir ateities krypčių klausimais!
REGISTRACIJA: http://www.samoningisantykiai.lt/registracija-i-rengini.html

DAUGIAU